Crossover Fortnite Spider-Man: nowe skórki i zadania!

Crossover Fortnite Spider-Man powraca z nowymi skórkami i zadaniami

Fortnite dostaje kolejny crossover z zawartością Fortnite Spider-Man. Tym razem Epic Games wprowadza treści związane z nowym filmem Milesa Moralesa Across the Spider-Verse. Nowa zawartość jest już dostępna w grze od łatki Fortnite 24.40.

Spider-Man Mythic powraca

W grze pojawiła się nowa wersja strzelanek internetowych – Web-Slingers, które oferują podobną siłę mobilności jak sprzęt ODM. Można ich używać do odpychania się od drzew i innych scenografii, a podczas ich używania nie otrzymuje się obrażeń od upadku. Można nawet zeskoczyć z końca huśtawki, aby obracać się szybciej. Web-Slingers nie mają zastosowania ofensywnego, ale są jednymi z najlepszych elementów mobilności, jakie firma Epic kiedykolwiek wprowadziła. Spider-Man Mythic jest łatwy do znalezienia i można go zdobyć w plecakach Spider-Mana, poprzez eliminowanie wrogich graczy lub kupno od NPC.

Nowe skórki Spider-Mana w Fortnite

Crossover Fortnite Spider-Man wprowadza także kilka nowych skórek związanych z filmem Across the Spider-Verse. W grze pojawi się skórka Milesa Moralesa i Spider-Mana 2099, które można zdobyć w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Zadania Spider-Mana w Fortnite

Zadania będą częścią 11. tygodnia zadań tygodniowych na ten sezon. Ukończenie zadań nagrodzi PD za obecną przepustkę bojową sezonu 2 rozdziału 4. Po ich ukończeniu można zdobyć ścieżkę Lobby Silk & Cologne (wersja EI8HT), która zawiera muzykę z nadchodzącego filmu Across the Spider-Verse.

Źródło: Estnn.