Fortnite: Skórka Shadow Midas już dostępna; cena i zawartość


Wraz ze zmianą sklepu w dniu 29 października 2021 o godzinie 02:00 CEST, Cień Midasa przyszedł do Fortnite Battle Royale. To jest część wydarzenia Halloween 2021 gry. Tutaj pokazujemy, co Skórka Shadow Midasa z Sezon 8 z Karnet bojowy z Fortnite Rozdział 2, Jaki jest Twój Cena £, i to zadowolony przynieść:

Fortnite: to jest skórka Shadow Midas

Jak skomentowaliśmy we wstępnym akapicie tej wiadomości, wszystkie Przedmioty Shadow Midas Do sklepu Fortnite Battle Royale trafiły 29 października. W momencie pisania tej wiadomości wszystkie te obiekty pojawiają się w dziale „Cień Midasasklepu:

To są wszystkie przedmioty Shadow Midas w Fortnite, wraz z ich cenami w Turcji:

  • Skórka Cienia Midasa: 1500 V-dolców

Shadow Midas nie ma już w sklepie akcesoriów ponieważ kilka jego dodatków było nagrodami z wydarzenia Halloween 2020.

Shadow Midas był głównym złoczyńcą imprezy Halloween 2020, dogodnie nazywany, Koszmar przed burzą: Zemsta Midasa. Ta skóra jest reaktywna (chociaż możemy to wyłączyć); Efekt cienia zwiększa się po wyeliminowaniu wrogów. Ponadto posiada ponury dotyk: każda zebrana przez nas broń będzie miała nałożony cień cienia.

Jak zawsze, gdy publikujemy tego typu newsy, zostawiamy Wam kilka rzeczy, które powinniście wziąć pod uwagę:

  • Ta skórka jest kupowana za V-dolce, wirtualna waluta, którą kupujemy za prawdziwe pieniądze. Kurs wymiany wynosi obecnie około 7,99 € za 1000 V-dolców.
  • Pozostanie to przez ograniczony czas w sklepie Fortnite Battle Royale. Może później wrócić do sklepu, chociaż nikt nie wie kiedy.
  • Skórki możemy używać tylko w trybach Battle Royale i Creative, a nie w Ratowaniu Świata.
  • Ten przedmiot jest kosmetyczny; nie wpływa na grę w żaden inny sposób niż modyfikacje wizualne.

Źródła: Fortnite Battle Royale, opracowanie własne

.

Źródło artykułu

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/fortnite-shadow-midas-skin-now-available-price-and-contents/189592/