Fortnite: Skórka El Chapulín Colorado, cena, data premiery i wszystko, co powinieneś wiedzieć


Fortnite: Skórka El Chapulín Colorado, cena, data premiery i wszystko, co powinieneś wiedzieć

Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie od wielu lat i wygląda na to, że ich południowoamerykańscy fani będą zadowoleni z nowej skórki po drodze: El Chapuln Colorado.

El Chapuln Colorado to ogromna posiadłość w Brazylii i ogólnie w Ameryce Łacińskiej. Nie jest to nazwa, którą zna wielu fanów Fortnite lub większość Europejczyków, ale trudno przecenić, jak duży może to być crossover. W końcu to, że coś nie jest popularne w twojej własnej bańce, nie oznacza, że ​​w ogóle nie jest popularne — na przykład wiele osób uważa, że ​​Fortnite to umierająca gra (nie jest), ponieważ oni i ich przyjaciele już nie Graj.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o El Chapuln Colorado, nawiązaniu do Fortnite w Brazylii.

Kim lub czym jest El Chapuln Kolorado?

El Chapuln Colorado (tłumaczenie angielskie: „The Red Grasshopper”) to nazwa meksykańskiego programu telewizyjnego, który był emitowany w latach 1973-1979, ale ma długą spuściznę, z animowaną wersją programu wydaną dopiero w 2015 roku.

Spektakl jest parodią mediów o superbohaterach, które podążają za tytułowym El Chapuln Colorado, nieudolnym bohaterem, który po prostu stara się jak najlepiej, nie wyglądając jak piskliwy, czysty obraz superbohatera z głównego nurtu. Nie jest Supermanem, ale to jest jeden z powodów, dla których jest tak ukochany.

El Chapuln Colorado był inspiracją dla Bumblebee Man Simpsonów, a obecnie trwają prace nad animowaną i aktorską adaptacją filmu. Można bezpiecznie założyć, że w ramach tej nowej współpracy usłyszymy coś na obu tych frontach.

Oto jak wygląda skórka Fortnite.

We współpracy zaangażowane będą również Agente Colorado, Capitana Colorada, Soldado Colorado, Amazona Colorada, Guerrero Colorado, Guerrera Colorada, Héroe Colorado, Herona Colorada, Defensor Colorado i Defensora Colorada.

Cena skórki Fortnite El Chapuln Colorado

Według ostatnich crossoverów Fortnite, skórka El Chapuln Colorado najprawdopodobniej będzie kosztować 1500 lub 1600 V-Bucks. Skórki do współpracy, z jakiegokolwiek powodu, mają tendencję do wahań między tymi dwiema cenami – najnowsze skórki Resident Evil kosztują 1500 V-dolców, podczas gdy Street Fighter kosztują 1600.

Kompletny pakiet El Chapuln Colorado zazwyczaj kosztuje 2800 V-dolców za wszystko, co jest w zestawie.

Data premiery skórki Fortnite El Chapuln Colorado

Aktualizacja: El Chapuln Colorado i wszystkie inne skórki będą dostępne 1 listopada 2021 r. o 20:00 ET.

ORYGINALNY: Hiszpańskojęzyczne konta Fortnite na Twitterze już zaczęły drażnić crossover, więc crossover El Chapuln Colorado najprawdopodobniej nastąpi wcześniej niż później.

Fortnite: Koszmarów Czar właśnie się kończy, kiedy to piszemy, a do wydania pozostała jeszcze jedna skórka z serii horrorów, więc będzie dostępna dopiero po 29 października, a przynajmniej 30 października.

Zwiastun Fortnite El Chapuln Kolorado

Fortnite jest dostępne za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

Source : https://thewestnews.com/fortnite-el-chapulin-colorado-skin-price-release-date-all-you-should-know/53425