Fortnite: skąd wziąć działo Cybertron i jak to działa


Fortnite Rozdział 4 Sezon 3 rozpoczął się mnóstwem nowych rzeczy, w tym crossoverem Transformers, który z pewnością zachwyci fanów ukochanej serii. Oprócz niektórych wydarzeń na mapie i nowej skórki Optimus Prime w Karnecie Bojowym Sezonu 3, gracze mogą zdobyć potężne Działo Cybertronowe, które wystrzeli wrogów. Oto, gdzie je zdobyć i jak działają.

Gdzie zdobyć działo Cybertron i jak to działa

Cybertron Cannons można znaleźć na ziemi lub w skrzyniach na całej wyspie. Chociaż broń jest mityczną rzadkością, nie jest tak rzadka, jak mogłoby się wydawać, więc powinieneś być w stanie ją zaokrąglić – zwłaszcza jeśli jesteś dość dokładnym szabrownikiem. Cybertron Cannons to potężna broń, którą warto mieć przy sobie, więc jeśli uda ci się na nią natknąć, nie przegap okazji, by dodać ją do swojego arsenału. Możliwe, że wkrótce spadnie ich częstotliwość wypadania, więc wejdź tam i ciesz się nimi, póki możesz.

Cybertron Cannons są niezwykle potężne, więc pamiętaj, aby je podnieść, gdy je zobaczysz.

Ładowanie dział cybertronowych zajmuje chwilę, można je wystrzelić dwa razy i mają 30-sekundowy czas odnowienia, dzięki czemu nie można ich wielokrotnie spamować. To chyba dobra rzecz, jak każde trafienie tym mocnym uderzeniem 110 obrażeń, co sprawia, że ​​jest to niesamowita opcja otwierania starcia — spowoduje to złamanie tarczy wroga, a nawet więcej. To powiedziawszy, nie jest to szczególnie dobry wybór do walki w zwarciu, więc rozważ pistolety maszynowe lub strzelby z tej odległości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat broni Fortnite Rozdział 4 Sezon 3, sprawdź wszystkie nowe bronie i łupy.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6483538dfb7845b18b18c6c6d538546d&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Ffortnite-where-to-get-a-cybertron-cannon-and-how-it-works%2F1100-6515020%2F&c=6948578765841176394&mkt=fr-fr