Fortnite Shockwave Hammer obezwładniony; naprawiony błąd skoków


Nowe aktualizacje są dodawane na dole tej historii…….

Oryginalna historia (opublikowana 9 grudnia 2022 r.) jest następująca:

Fortnite to darmowa gra online, w której gracze walczą o to, by pozostać ostatnim w Battle Royale. Łączą też siły, aby tworzyć własne kreatywne gry lub obejrzeć występ na żywo w Królewskiej Imprezie.

Niedawno uruchomiono nowy rozdział ze świeżą mechaniką, postaciami, bronią i zupełnie nową wyspą.

Mówiąc o broni, Fortnite wprowadził także nową broń do walki w zwarciu o nazwie Shockwave Hammer, która jest rzadkością.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 „Shockwave Hammer” obezwładniony

Jednak wielu graczy (1,2,3,4,5) uważa, że ​​nowy młot fali uderzeniowej jest absurdalnie obezwładniony w rozdziale 4 sezonu 1.

Źródło (kliknij/stuknij, aby wyświetlić)

Od młota uderzeniowego, przez pistolety, po mapę, ten rozdział wydaje się być takim L w porównaniu z sezonem 3. Naprawdę czułem, że rozdział 3 i nowy rozdział nie był jeszcze potrzebny
Źródło

Umieścić więcej broni w grze, aby gracze mogli ją wykorzystać? Skończyłem. Jedynym balansem w tej grze jest sklep.
Źródło

Shockwave Hammer jako broń jest w stanie trafić przeciwnika, który może go zniszczyć ze sporym stopniem obrażeń. Gracze mogą znaleźć tę broń w skrzyniach, punktach kontrolnych lub po prostu na ziemi.

Jednak kilku graczy uważa, że ​​ta broń niezaprzeczalnie powoduje znaczne obrażenia ze względu na jej przeciążoną mechanikę.

To dodatkowo skłoniło ich (1,2,3,4,5), aby poprosić o osłabienie, ponieważ stawia gracza, który go nie ma, w niekorzystnej sytuacji.

Poza tym, że Shockwave Hammer jest obezwładniony, gracze uważają również, że częstotliwość pojawiania się broni jest skandalicznie wysoka.

Czy to ja, czy też współczynnik spadania młotów jest skandalicznie wysoki?
Nie powinienem natknąć się na tak wiele w jednej grze
Źródło

Fortnite-Shockwave-hammer-obezwładniony
Źródło

Fakt, że jest łatwo osiągalny, może potencjalnie zrekompensować również niemal eksploatacyjne użycie broni.

Młot fali uderzeniowej powodujący skaczący błąd

Gracze używają również młota fali uderzeniowej, aby podbić się w powietrze i powalić przeciwników. Jednak obecnie całkowicie uniemożliwia im skakanie (1,2,3,4,5).

Bug skaczący z młotem Fortnite
Źródło

Nie można skakać po użyciu specjalnej umiejętności młota uderzeniowego.
I trwało to przez cały mecz, nic nie mogło tego naprawić w grze. Wydaje mi się, że mogło to mieć coś wspólnego z płaszczeniem się w powietrzu po użyciu umiejętności skoku młotem fali uderzeniowej…
Źródło

Znalazłem już usterkę w działaniu gry, odradzanie się w drużynie z młotem uniemożliwia skakanie w ogóle
Źródło

Jest to dość frustrujące dla graczy, ponieważ błąd negatywnie wpływa na doświadczenie graczy, powodując mniejsze obrażenia przeciwnikom.

Oficjalne potwierdzenie

Zespół Epic Games jest świadomy problemu, który uniemożliwia graczom skakanie podczas korzystania z młota fali uderzeniowej.

Fortnite — problem ze skakaniem z młota uderzeniowego
Źródło (kliknij/stuknij, aby wyświetlić)

Ale nie skomentował obezwładnionego problemu Fortnite Shockwave Hammer. Gracze będą więc musieli czekać w nieskończoność, aż zespół wymyśli poprawkę.

Będziemy śledzić najnowsze wydarzenia i aktualizować ten artykuł, gdy tylko natrafimy na coś godnego uwagi.

W międzyczasie możesz również sprawdzić nasz dedykowany moduł do śledzenia, w którym wspomnieliśmy o wszystkich błędach i problemach dotykających graczy Fortnite oraz o ewentualnych obejściach.

Aktualizacja 1 (9 stycznia 2023 r.)

12:56 (IST): Wsparcie Fortnite poinformowało graczy, że tymczasowo wyłączyli Shockwave Hammer na wszystkich listach odtwarzania z powodu problemu i zostanie on ponownie włączony w następnej aktualizacji gry.

Z powodu problemu tymczasowo wyłączyliśmy Młot fali uderzeniowej we wszystkich playlistach. Naszym zamiarem jest ponowne włączenie Młota fali uderzeniowej w następnej aktualizacji gry, gdy ten problem zostanie rozwiązany. (Źródło)

Aktualizacja 2 (11 stycznia 2023 r.)

08:25 (IST): Młot fali uderzeniowej jest ponownie dostępny. Zespół Fortnite’a ujawnił powodowało to, że gracze mogli odbijać się więcej razy niż zamierzali, dlatego zostało osłabione.

Dzięki za wskazówkę, Surowy Klif!

Aktualizacja 3 (8 marca 2023 r.)

11:59 (IST): Twórcy Fortnite mają sklepiony the Shockwave Hammer z powodu nieokreślonego nowego problemu. Tak więc broń nie będzie dostępna przez jakiś czas, dopóki ją nie naprawią.

Ponadto reakcje graczy sugerują, że broń jest nadal obezwładniona i psuje gry:

lepiej nie otwieraj tego gówna
Źródło

nie zabraknie
Źródło

PiunikaWeb zaczynała jako czysto śledcza strona dziennikarstwa technologicznego, skupiająca się głównie na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2023/03/08/fortnite-shockwave-hammer-overpowered-jumping-bug-addressed/