Fortnite Shockwave Hammer: jak uzyskać nieskończone leczenie


Pojawiła się nowa usterka Fortnite, która pozwala farmić nieskończone leczenie za pomocą młota fali uderzeniowej! Pokażemy Ci, jak to się robi!

Fortnite: Mała sztuczka, aby uzyskać nieskończone leczenie za pomocą młota fali uderzeniowej! | © Epic Games

Z Fortnite Rozdział 4, Sezon 1, przybył zupełnie nowy przedmiot, Młot fali uderzeniowej, który szturmem podbił społeczność. Cóż, oczywiście, jest to kompletny przedmiot OP, za pomocą którego można nie tylko przemieszczać się na duże odległości, ale także zadawać duże obrażenia. A teraz młot jest jeszcze bardziej rad, ponieważ istnieje usterka, która daje ci możliwość farmowania nieskończonej ilości leczenia!

W niektórych sytuacjach ta usterka może zostać wykorzystana do pozostania przy życiu podczas utknięcia w burzy. Albo jesteś bardziej pasywnym graczem, siedzącym gdzieś w krzakach ze swoimi leczącymi przedmiotami, podczas gdy inni walczą…

Usterka Fortnite Shockwave Hammer: Zdobądź nieskończoną liczbę ryb

Mimo że wędkarstwo zeszło na dalszy plan w bieżącym sezonie, nadal jest to dobry sposób na zbieranie PD i leczenie przedmiotów. Jednak odkąd harpun został usunięty z puli łupów, gracze są zmuszeni łowić wędką.

Zwykle jednak ciężka przerwa, ponieważ w tym momencie do gry wchodzi młot fali uderzeniowej, zamiast spędzać dużo czasu na wyciąganiu ryb z wody, jedna po drugiej, broń może być używana do szybkiego „wyrzucania” ryb lub innych przedmiotów z wody. Tak to działa:

  1. Uzyskać Rozszerzenie rzeczywistości Jellyfish Angler. Jeśli masz szczęście, możesz go wybrać automatycznie, jeśli nie, po prostu przewijaj, aż się pojawi.
  2. Ustaw wędkę i wrzuć przynętę do wody.
  3. Następnie przełącz się na Młot fali uderzeniowej.
  4. Następnie przełącz się z powrotem na wędkę, wrzuć przynętę z powrotem do wody i powtórz powyższy krok jeszcze kilka razy.
  5. Po kilkukrotnym wykonaniu tej czynności przełącz się z powrotem na Młot fali uderzeniowej i uderz w ziemię
  6. Gdy tylko młot uderzy w dno, ryby i/lub przedmioty pojawią się i wypłyną na powierzchnię.

W zależności od tego, ile razy przynęta została rzucona, ryby i/lub przedmioty/broń będą unosić się na powierzchni wody. Tutaj na filmie możesz dokładnie zobaczyć, jak działa usterka:

Biorąc pod uwagę ilość łupów, które pojawiają się dzięki usterce, możesz spędzić dużo czasu w burzy. Przynajmniej do czasu wystąpienia groźnej choroby sztormowej. Ale w każdym razie ta mała usterka powinna przynieść ci pewne korzyści.Źródło : https://earlygame.com/fortnite/shockwave-hammer-heal-glitch