Fortnite Sezon 8, Tydzień 4 Przewodnik po wyzwaniach: Nitehare


Po raz kolejny nadszedł czas na nową partię Fortnite wyzwania, tym razem w sezonie 8, tydzień 4. W tym tygodniu spotkasz nowego NPC o imieniu Nitehare, który oferuje linię zadań Hop Awake. Niektóre z zadań Nitehare są trochę trudne, więc będziesz potrzebować wszelkiej pomocy, jaką możesz uzyskać, aby je ukończyć. W tym przewodniku omówimy nowe wyzwania Nitehare wraz z przewodnikami, jak przejść przez wszystkie.

Rekomendowane lektury:

Lista wyzwań Nitehare

Fortnite.gg

Poniżej znajduje się pełna lista zadań Nitehare. Pamiętaj, że musisz porozmawiać z Nitehare, aby uruchomić linię zadań. Ten NPC znajduje się na wschód od Skalistych Klifów na szczycie wzgórza.

Linia zadań Hop Przebudźcie się

  • Odbij się trzy razy na oponach bez dotykania ziemi (1)
  • Użyj skoczni kosmitów na miejscu katastrofy kosmitów (1)
  • Podróżuj obcym strumieniem powietrznym w miejscu katastrofy obcego (100)
  • Zrań przeciwnika granatem (25)
  • Zdobądź wybuchową eliminację na kostkowym potworze w The Sideways (1)

Przewodnik po wyzwaniach Nitehare

Odbij się trzy razy na oponach bez dotykania ziemi

Mapa lokalizacji opon w Fortnite.
Fortnite.gg

Opony można znaleźć praktycznie wszędzie na mapie, ale jeśli szukasz ich konkretnych lokalizacji, sprawdź powyższy obrazek. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy trzymanie się krawędzi, ponieważ są one mniej zajęte niż sekcje środkowe. Kiedy odbijasz oponę, pamiętaj, że zawsze będziesz musiał dostosować swoją pozycję, więc upewnij się, że zwracasz uwagę na to, gdzie jesteś na szczycie skoku. Powtórz jeszcze dwa razy, aby zdobyć uznanie za to wyzwanie.

Użyj skoczni kosmitów na miejscu katastrofy kosmitów

Mapa miejsc awarii w Fortnite.
Fortnite.gg

Miejsca katastrof to pomarańczowe obszary wokół mapy, na których znajdują się zniszczone statki i strumienie aerodynamiczne. Sprawdź powyższą mapę, aby zobaczyć ich lokalizacje. Na szczęście w każdym dopasowaniu są takie same, więc nie trzeba szukać. Po przybyciu rozglądaj się za różowymi wyrzutniami, które są rozrzucone po miejscu katastrofy. Odbij się od niej raz, a zaliczysz wyzwanie.

Podróżuj obcym strumieniem powietrznym w miejscu katastrofy obcych

Strumień powietrza w Fortnite.

W tych samych miejscach katastrofy znajdują się strumienie zaśmigłowe, na co wskazują wydłużone, różowe turbiny umieszczone nad zniszczonymi statkami. Możesz do nich dobudować lub zeskoczyć ze statku, aby wejść. Gdy to zrobisz, przejedź 100 metrów, a zdobędziesz punkty za wyzwanie.

Zrań przeciwnika granatem

Eksplozja w Fortnite.

To wyzwanie jest trochę bardziej oparte na szczęściu, ponieważ będzie zależeć od tego, czy znajdziesz granat. Jeśli grasz bezpiecznie i plądrujesz każdy napotkany budynek, na pewno znajdziesz gdzieś granat. Aby uzyskać najlepsze wyniki, radzimy mieć w ekwipunku kilka granatów, na wszelki wypadek. Stąd poczekaj, aż natkniesz się na wroga chowającego się w zbudowanej przez siebie strukturze i zaatakuj go granatami spamującymi. Przy odrobinie szczęścia konstrukcja zawali się i jeden z granatów je uszkodzi. Unikaj rzucania granatów na otwarte przestrzenie, gdyż wróg będzie miał więcej okazji do ich uniknięcia.

Zdobądź wybuchową eliminację na kostkowym potworze w The Sideways

Boki w Fortnite.

W przypadku ostatniego wyzwania będziesz chciał użyć podobnej strategii, jak poprzednio, tylko tym razem są wyznaczone obszary do odwiedzenia zwane The Sideways. Są to okrągłe obszary, które pojawiają się losowo na mapie. Aby je znaleźć, poszukaj na mapie fioletowych kółek. W drodze do lokacji The Sideways upewnij się, że łupisz jak szalony, aby zaopatrzyć się w granaty. Gdy to zrobisz, wejdź w The Sideways, zastrzel trochę jednego z potworów, aby zmniejszyć jego zdrowie, a następnie rzuć w niego kilkoma granatami. Musisz wyeliminować potwora, aby zasłużyć na to zadanie.

Rekomendacje redaktorów
Source : https://www.digitaltrends.com/gaming/fortnite-season-8-week-4-challenge-guide-nitehare/