Fortnite sezon 4: nowy superbohater i nadchodzące wydarzenia!

Fortnite: poznaj harmonogram aktualizacji do 2024 roku

Fortnite: harmonogram aktualizacji

Oczekiwania wobec Fortnite przed końcem miesiąca są spore. Obecnie jesteśmy w trakcie rozdziału 5 sezonu 3, który ma potrwać do sierpnia. Już niedługo rozpoczniemy letnie wydarzenie zaplanowane na przyszły tydzień. Wyciek udostępnił harmonogram aktualizacji Fortnite od teraz do października, a fani powinni przygotować się na spokojny miesiąc.

Zanim zagłębisz się w ujawniony harmonogram, powinieneś wiedzieć, że serwery zostaną wyłączone w czwartek. Epic właśnie wprowadził ogromną zmianę, którą fani nazwali „wielkim hitem”, a Epic zaczął także zapowiadać sezon 4, który będzie kolejną współpracą z MARVEL.

Chociaż nie możemy się doczekać rozpoczęcia sezonu 4, za niecały tydzień czeka nas letnia aktualizacja, po której nastąpi kilka spokojnych tygodni.

Harmonogram aktualizacji Fortnite do 2024 roku

Oto harmonogram aktualizacji Fortnite od chwili obecnej do października 2024 r.:

wersja 30.20: 25 czerwca

wersja 30.30: 23 lipca

wersja 30.40: 6 sierpnia

SEZON 4: 16 sierpnia

wersja 31.10: 4 września

wersja 31.20: 17 września

wersja 31.30: 1 październik

wersja 31.40: 15 października

Wszystkie powyższe daty są dostarczane przez ShiinaBR. Wyciekający twierdzi, że harmonogram jest „w 100% dokładny”, ale zawsze istnieje możliwość, że Epic może zmienić harmonogram, jeśli zajdzie potrzeba opóźnienia aktualizacji.

Letnie wydarzenie i oczekiwania

Data premiery letniego wydarzenia to 25 czerwca, a my już wcześniej omówiliśmy wszystkie znane bezpłatne nagrody i zmiany map. Chociaż letnie wydarzenie jest ekscytujące, zła wiadomość jest taka, że ​​między 25 czerwca a 23 lipca nie będzie dużej aktualizacji.

W reakcji na wiadomość, że nie będzie aktualizacji przez 28 dni, wielu fanów obawia się najgorszego, ponieważ aktualizacja letnia 2023 była rozczarowująca. Gracze mają nadzieję, że tegoroczna letnia aktualizacja zapewni wystarczającą liczbę nagród, wyzwań i zmian, aby zapewnić graczom rozrywkę, ale brak nowej zawartości przez 28 dni niepokoi graczy.

Na szczęście po 23 lipca co miesiąc będą pojawiać się dwie duże aktualizacje. Początek sezonu 4 w sierpniu jest ekscytujący, a pierwsza skórka sezonu 4 już wyciekła, ujawniając nowego superbohatera z nową funkcją rozgrywki.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, sprawdź te tajne zadania, które szybko i łatwo zapewniają PD w sezonie 3.

Źródło: www.bing.com