Fortnite Sezon 2: Najlepsze nowe punkty POI do odkrycia

Nowe POI w Fortnite to prawdziwy sukces. Wprowadzenie czterech nowych nazwanych lokalizacji na mapie zawsze kończy się sukcesem, ale te wprowadzone w Rozdziale 5 Sezonu 2 są naprawdę wyjątkowe. Najnowsza aktualizacja od Epic Games spodobała się graczom na tyle, że wielu z nich nawet nie zagląda już do starych POI. Te nowe lokalizacje są domem Mitów i Medali, ale wygląd i nie tylko sprawiają, że fani chcą grać tylko tam.

Nowe punkty POI w Fortnite obejmują w zasadzie całą mapę

Nowe punkty POI w Fortnite to jedyny obszar mapy, na którym każdy chce grać. Północno-zachodni róg wyspy to Zaświaty, siedziba Hadesa i Ponura Brama, gdzie pojawia się Cerberus. W południowo-wschodniej części znajduje się Pole Bitwy Brawlera, na którym gracze mogą walczyć z Aresem, oraz Góra Olimp, siedziba Zeusa.

Zdjęcie za pośrednictwem u/ItsThatAshGuy w serwisie Reddit

Ten post na Reddicie jest wirusowy i w chwili pisania tego tekstu uzyskał ponad pięć tysięcy głosów pozytywnych. u/ItsThatAshGuy udostępnił zdjęcie zupełnie nowej mapy z całkowicie przekreślonymi punktami POI spoza Grecji. Dla wielu tak właśnie przedstawia się gra w ich głowach.

u/mystireon powiedział: „Nigdy nie przestanę lądować w Zaświatach, chcę na zawsze wzmocnienia rzeki Styks. » Rzeka Styks, czyli woda po tej stronie mapy, zapewnia graczom trzy wzmocnienia punktu zerowego. Jeśli dotkną wody, ładuje się do trzech. To bardzo dobry powód, aby rozważyć lądowanie właśnie tam, a nie gdzie indziej. Inny użytkownik stwierdził, że wzmocnienie rzeki to „najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobili”. »

u/iaiikkjdjfbdbsnssnn powiedział, że ich znajomy czasami chce wylądować na Reckless Railways w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2, a oni nawet nie pamiętają, czy jest to w rzeczywistości interesujące miejsce, w którym można wylądować. u/ttvSharkieBait15 powiedział: „Właśnie mówiłem moim przyjaciołom, że nie ma sensu chodzić na wystawne lodziarnie, snobistyczne itp. ponieważ nie ma już mitycznych broni ani skarbców. »

Nie wszyscy są całkowicie entuzjastycznie nastawieni do karty, zwłaszcza że w zasięgu słuchu znajdują się dwa Medale i Mity. O wiele łatwiej jest zdobyć dwa od razu niż wcześniej, ale ogólna jakość i kreatywność nowych punktów POI w Fortnite sprawia, że ​​większość graczy jest całkiem zadowolona.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Sezonu 2, sprawdź pełną przepustkę bojową, nową pulę łupów i przyjrzyj się wszystkim zmianom na mapie!

Źródło: www.bing.com