Fortnite Sezon 2: Modyfikacja rozgrywki i najciekawszych momentówRozpoczął się sezon Fortnite 2: Fortnite opracowany przez Epic Games, a wraz z nim mnóstwo nowych funkcji i poprawek. Najnowsza aktualizacja Fortnite zatytułowana Season 2: Resistance wprowadza nowy wygląd broni i usprawnienia rozgrywki, a także nową przepustkę bitewną wypełnioną przedmiotami kosmetycznymi. Nowy sezon Fortnite zawiera wiele zmian w rozgrywce, o których nawet doświadczeni gracze powinni wiedzieć.

Jeśli to przegapiłeś, oto podsumowanie trzeciego rozdziału Fortnite w sezonie 2.

Fortnite Season 2: The Resistance wprowadza nowy hymn

Główną różnicą między tą a ostatnią częścią jest nowy motyw Resistance, który szczegółowo opisuje opór Siódemki wobec IO. Kontynuuje to historię z poprzednich sezonów, wprowadzając nowe funkcje rozgrywki i dostarczając pokaźną ilość treści.

Dopasowując się do walki z Punktem Zero, nowy motyw kładzie nacisk na szturm ciężkimi pojazdami artyleryjskimi i całkowite zniszczenie. Oznacza to, że prawdopodobne są improwizowane mechanizmy obronne, takie jak silnie ufortyfikowany autobus bojowy. W tym sezonie powraca również możliwość kupowania i rozmieszczania wieżyczek obronnych na całej mapie za pomocą sztabowych pieniędzy. Ale jakich dalszych zmian w rozgrywce można się spodziewać?

Fortnite Sezon 2: Nie ma już mechanizmu budowania

Tym razem najbardziej zauważalną zmianą w rozgrywce jest brak budynków, który zmusza cię do bezpośredniego starcia z przeciwnikami, aby wygrać. To ogromna zmiana, ponieważ konstrukcja zawsze była integralną częścią rozgrywki w Fortnite. Wydawałoby się, że „fort” w „Fortnite” jest obecnie artefaktem historycznym.

Budynek może często zmienić przebieg konkretnej bitwy, szczególnie w późnej fazie gry, więc chociaż może to zniechęcać część populacji graczy, prawdopodobnie z zadowoleniem przyjmie tę zmianę.

Epic Games może przeprowadzić test, aby zobaczyć, jak gracze zareagują na niemożność skonstruowania czegokolwiek. Być może nie widzieliśmy jeszcze ostatniej mechaniki budowania, ale data jej powrotu jest niepewna. Możesz również przeczytać o szczegółach Fornite Rozdział 3 tutaj.

Fortnite Sezon 2: Modyfikacje rozgrywki

Film z YouTube

Niemniej jednak nie jest to jedyna zmiana w rozgrywce w sezonie 2. Tym razem gracze mogą poruszać się w niesamowitym klipie dzięki skupieniu się na parkour. Zauważ, o ile łatwiej jest teraz twojej postaci poruszać się.

Nowy miernik sprintu znajdziesz nad paskiem zdrowia. Nowa umiejętność taktycznego sprintu może być wykorzystywana wielokrotnie, aby poruszać się szybciej, ale nie jest nieskończona. Aby zrekompensować fakt, że nie możesz zbudować drabiny na wyższy poziom, możesz teraz okryć się powierzchniami.

Jednak ten mechanizm jest nieco wybredny i nie będzie działał na wszystkich powierzchniach (takich jak skały lub inne naturalnie występujące formacje), ale można go zastosować na konstrukcjach stworzonych przez człowieka.

Dodano nową osłonę, która stale się regeneruje podczas gry. Ma to na celu przeciwdziałanie brakowi konstrukcji, dzięki czemu możesz wytrzymać uderzenia od upadków bez obawy o poważne obrażenia. Obserwuj nowy wskaźnik osłony, który pojawia się obok twojego paska zdrowia. Pamiętaj, że jest to dodatek do normalnej tarczy, którą musisz naprawiać w trakcie gry (wypijając mikstury lub używając beczek Slurp).

Teraz, gdy sieciowe strzelanki Spider-Mana zostały usunięte z gry w ramach przygotowań do nowego sezonu, musisz wymyślić nową strategię przemierzania okolicy.

Fortnite Sezon 2: Zintensyfikowany asortyment zabójczych opcji

Fortnite Season 2 Zintensyfikowany asortyment zabójczych opcji
Fortnite Season 2 Zintensyfikowany asortyment zabójczych opcji

Nowy sezon Fortnite nie byłby kompletny bez nowego arsenału i na szczęście Epic Games nas obejmuje. Wprowadzona zostanie nowa broń palna i wyposażenie, takie jak Power-Packed SMG, Red-Dot Striker Burst Rifle (który wcześniej pojawiał się w kilku formach), rewolwer i strzelba bębnowa.

Gracze mogą teraz agresywnie zastawiać pułapki za pomocą nowego zdalnie detonowanego materiału wybuchowego lub użyć go defensywnie, aby zneutralizować słabszych przeciwników. Jeśli chcesz znaleźć narzędzia, które najlepiej pasują do Twojego stylu gry, musisz rozglądać się za nowym sprzętem i wypróbowywać je.

Fortnite Sezon 2: Zmiany na mapie i nowe ciekawe miejsca

Sezon 2 mapy Fortnite jest już dostępny i wygląda dość podobnie do sezonu 1. Wprowadzono nowe bazy i inne godne uwagi dodatki, choć w atrakcjach wyspy wprowadzono jedynie skromne zmiany. Wiele miejsc jest podświetlonych na czerwono lub niebiesko, aby wskazać odpowiednie regiony Siódemki i OM.

Siódemka jest reprezentowana przez niebieskie obszary, podczas gdy IO jest reprezentowana przez czerwone obszary. Możliwe, że te regiony będą ewoluować w trakcie sezonu, dając otoczeniu poczucie dynamiki i życia.

Fortnite Season 2: Najważniejszym punktem strefy wojny jest Doktor Strange

Fortnite Sezon 2 Najważniejszym punktem Strefy Wojny jest Doktor Strange
Fortnite Sezon 2 Najważniejszym punktem Strefy Wojny jest Doktor Strange

Wydaje się, że w każdym sezonie pojawia się nowa licencjonowana postać, a tym razem możemy zagrać w Doktora Strange z Marvela. Możesz zdobyć tę postać w ramach nowej przepustki bitewnej, jeśli zbierzesz większość bodźców sezonowych.

Niedawno firma Epic Games zrezygnowała z sekwencyjnej przepustki bojowej na rzecz bardziej elastycznej metody „wybierz i wybierz”. Jednak nadal będziesz potrzebować wysokiego poziomu Battle Pass, aby grać jako Doktor Strange. W miarę postępu sezonu możemy zobaczyć więcej licencjonowanych postaci, choć nie wiemy jeszcze, kto jeszcze. W każdym sezonie fani mogą spodziewać się nowej niespodzianki od Epic Games.

Fortnite Season 2: Epic Games wniósł wkład w pomoc narodowi ukraińskiemu

Obecny sezon Fortnite ma motyw militarny, który dość rozprasza. Ale Epic Games dobrze sobie radzi ze swoją rozgłosem, wysyłając pieniądze z zakupów w grze do organizacji pomocowych na Ukrainie.

Ostatnie linie

Lubisz grać w gry? Czy Fortnite jest jedną z twoich ulubionych gier? Tutaj przeczytasz o przeglądzie 2. sezonu Fortnite. Mam nadzieję, że podobał Ci się nasz artykuł. Jeśli chcesz przeczytać o jakiejkolwiek innej grze, możesz nam o tym powiedzieć w sekcji komentarzy.

Śledź stronę venturejolt.com, aby uzyskać więcej aktualizacji. Nie zapomnij dodać zakładek do naszej witryny, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje dotyczące gier.

Źródło : https://venturejolt.com/2022/11/10/fortnite-season-2/