Fortnite Sezon 2: Brak wydarzenia na żywo na końcu? Dowiedz się, co nas czeka!

Fortnite: Brak wydarzenia na żywo na koniec sezonu 2

Postęp sezonów Fortnite

Nowy sezon Fortnite dobiega końca. Rozdział 5 Sezon 2 zakończy się za niecałe trzy tygodnie, a Epic Games przygotowało już zawartość na kolejny. Wraz ze zbliżaniem się końca sezonu wielu graczy zastanawia się, czy odbędzie się kolejne wydarzenie na żywo, a w naszym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

Niedobór wydarzeń na żywo

W ciągu ostatnich sześciu i pół roku firma Epic była gospodarzem ponad 10 wydarzeń na żywo w Fortnite. Niestety w ostatnich sezonach stały się one dość rzadkie, więc społeczność nie spodziewa się już ich widzieć w każdym sezonie.

Wydarzenie w grze kończące Sezon 2

Sezon 2 o tematyce mitologii greckiej zakończy się 24 maja. Epic już przygotowuje się do nowego sezonu, a pierwsza skórka na sezon 3 wyciekła już. Dodatkowo najnowsza aktualizacja dodała wiele innych ciekawych plików, w tym pliki nowego wydarzenia. Z tego powodu wielu graczy wierzy, że pod koniec tego sezonu Fortnite odbędzie się wydarzenie na żywo. Może to jednak nie być całkowicie dokładne.

Rzeczywiście na koniec sezonu zaplanowano następujące wydarzenie Fortnite. Tyle, że nie będzie to wydarzenie na żywo. Będzie to raczej dłuższe wydarzenie w grze, które zakończy Sezon 2. Oznacza to, że nie będziesz musiał logować się o określonej godzinie, aby wziąć udział w wydarzeniu. Zamiast tego będzie aktywny przez co najmniej kilka dni.

Ostatnim wydarzeniem, jakie mieliśmy, było otwarcie puszki Pandory. Cała społeczność musiała współpracować, aby zerwać łańcuchy skrzynki i ją przewrócić. To wydarzenie w Fortnite nie było transmitowane na żywo, ale posłużyło do wprowadzenia nas w Sezon 2. Według przecieków, Epic Games zrobi coś podobnego pod koniec bieżącego sezonu.

Podsumowując, pod koniec sezonu Fortnite nie odbędzie się żadne wydarzenie na żywo, ale wydarzenie odbędzie się w grze. Biorąc pod uwagę fakt, że sezon 3 Fortnite Rozdział 5 rozpocznie się wkrótce po zakończeniu tego wydarzenia, spodziewamy się, że rozpocznie się za około tydzień. Epic jednak niczego jeszcze nie potwierdził, a wszystkie te informacje pochodzą z przecieków.

Źródło: www.bing.com