Fortnite rozszerza swój pakiet załogi o w pełni konfigurowalny kilof Photonic Legacy


Pakiet załogi Fortnite był całkiem mile widzianym dodatkiem do Battle Royale, ponieważ miesięczna subskrypcja daje dostęp do nowej przepustki bojowej, 1000 Vbucksów, a także zazwyczaj fajnie wyglądającego zestawu kosmetycznego. Jasne, czasami może zawieść, ale częściej niż nie warto.

Chociaż jest jeszcze za wcześnie na ogłoszenie przyszłomiesięcznego Pakietu Załogi, Epic Games udostępniło niespodziankę w usłudze. Dzisiaj wprowadzamy na rynek nowy kilof fotoniczny, który będzie częścią starszych zestawów. Została stworzona wyłącznie dla posiadaczy Crew Pack, a ci, którzy kupią ją do 31 maja 2023 roku, otrzymają do niej dostęp.

Zestaw Pickaxe Photonic Legacy Set to w pełni konfigurowalne narzędzie, którego podstawowy model jest odblokowywany natychmiast dla obecnych posiadaczy Crew Pack. Ci, którzy kupią go teraz, otrzymają go również natychmiast wraz z innymi bonusami. Po tym, za każdy miesiąc gracz posiada aktywną subskrypcję Crew Pack, odblokuje kolejny etap kilofa, w sumie sześciu z nich.

Oznacza to, że Epic zdołał naciągnąć cię na kolejne sześć miesięcy, pod warunkiem, że chcesz odblokować wszystkie kolory i style alternatywne Photonic. Skoro o tym mowa, oto one:

  • Etap pierwszy – oparty model kilofa Photonic Striker
  • Etap drugi – styl zaawansowany, który sprawia, że ​​jest trochę większy
  • Etap trzeci – Styl Cyberlight, który sprawia, że ​​narzędzie jest dwuręczne
  • Etap czwarty – styl odwrócony, który wciąż jest władający dwoma rękami
  • Etap piąty – Pojedynczy złożony styl
  • Etap szósty – Trzy nowe kolory oprócz Energy Orange, którymi są Laser Red, Radiant Blue i Magnetic Green.

Na co więc czekasz? Kup pakiet załogi z listopada 2022 r., aby uzyskać dostęp do skórki Inkquisitor i nowego kilofa Photonic Striker.

Pobierz Fortnite już teraz z oficjalnej strony internetowej lub graj za pomocą XCloud.

Sprawdź także tę listę najlepszych bitew królewskich do grania na urządzeniach mobilnych!Źródło : https://www.pocketgamer.com/fortnite/crew-pack-photonic-striker-legacy-pickaxe/