Fortnite rozpoczyna współpracę „Dragon Ball Super”


Po łzach Epic Games rozpoczęło współpracę w Fortnite z Dragon Ball Super. Przejmując już media społecznościowe, zespół Epic Games stworzył rozległy zespół, który wiernie oddaje hołd kultowej serii.

Fortnite x Dragon Ball Super Współpraca jest prowadzona przez cztery skórki do kupienia ze sklepu w grze, które pozwalają grać jako Goku, Vegeta, Beerus i Bulma. Skórki dla Goku i Vegety zawierają również wiele form Super Saiyan, co zapewnia bardziej zróżnicowaną rozgrywkę. Sklep w grze będzie również oferował ozdoby na plecy, kilofy, lotnie i emotki, takie jak emotka ładowania i fuzja! Ha! Emotka.

Współpraca sprawi, że Battle Royale wyląduje w kultowych lokalizacjach od Smocza kula z graczami wysiadającymi z busa bojowego w chmurze Nimbus i podnoszącymi Kamehameha, aby wygrać bitwę. Nowa zakładka zadań „Uwolniona moc” będzie również oferować nowe nagrody, po zebraniu wszystkich siedmiu smoczych kul, aby wykonać zadania, gracze zostaną nagrodzeni szybowcem Shenron. Wreszcie, do 17 września gracze mogą wejść na pokład statku wycieczkowego, aby obejrzeć Dragon Ball Super odcinki ze swoimi przyjaciółmi.

Obejrzyj zwiastun filmowy powyżej i odwiedź witrynę Epic Games, aby dowiedzieć się więcej o współpracy Fortnite i Dragon Ball Super.

Aby uzyskać więcej informacji o grach, przenieś automat zręcznościowy do domu dzięki Arcade1Up Legendy NFL Blitz.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fccb9fd8c14afda3cddabf828ff9da&url=https%3A%2F%2Fwww.yahoo.com%2Flifestyle%2Ffortnite-launches-dragon-ball-super-085108170.html&c=17439151733286189674&mkt=fr-fr