Fortnite rozpocznie nowy rok małym wydarzeniem


Chociaż Epic Games nie ogłosiło żadnego oficjalnego wydarzenia noworocznego w Fortnite w tym roku, z pewnością wygląda na to, że Battle Royale będzie przynajmniej gospodarzem małej uroczystości. Niektórzy przeciekacze odkryli pliki, które pokazują, że istnieją zasoby na wydarzenie noworoczne, co oznacza, że ​​​​coś na pewno się dzieje.

Kilku przeciekających znalazło pliki z gigantyczną Loot Llamą i napisem 2023 obok nich, co prawdopodobnie będzie fajerwerkami. W rzeczywistości pojawił się także film przedstawiający całe wydarzenie. Nie wygląda to na nic nadzwyczajnego, ponieważ kula dyskotekowa właśnie spada z nieba, a wszyscy zatrzymują się i tańczą przez chwilę.


W końcu, gdy zegar wybija godzinę 12, na całej wyspie zaczynają się fajerwerki, a na niebie pojawia się słowo 2023. To właściwie tyle. Nic nadzwyczajnego i na pewno nie będzie przypominać innych wydarzeń na żywo, które wymagają od graczy przygotowania się do meczu.

Świętowanie Nowego Roku odbędzie się w zwykłych grach i zakładamy, że o godzinie 00:00 ET mini-wydarzenie powinno się rozpocząć, sprawiając, że wszystkie przedmioty i broń staną się bezużyteczne na czas trwania uroczystości. Gdy wszystkie krakersy zostaną rozerwane, rozgrywka powinna stać się normalna, a mecze powinny przebiegać normalnie.


Obecnie nie ma zbytniej jasności co do tego, co dzieje się poza tym, więc gracze nie powinni też oczekiwać nowych zadań ani nagród. Fakt, że Epic Games również milczy w radiu na temat swojej decyzji o wcześniejszym zakończeniu Winterfest 2022 lub naprawieniu wszystkich obecnie istniejących błędów zakłócających grę, oznacza, że ​​​​tak naprawdę nic nie jest teraz w planach.

Niezależnie od tego, mała uroczystość i tak się odbędzie, ponieważ została znaleziona w aktach, więc koniecznie to sprawdź. Możesz pobrać Fortnite z oficjalnej strony internetowej lub grać za pomocą XCloud.

Sprawdź też tę listę najlepszych bitew królewskich do grania na urządzeniach mobilnych!Źródło : https://www.pocketgamer.com/fortnite/new-year-2023-event/