Fortnite Rozdział 5: Twórcy zawartości podają wskazówki

Premiera kolejnego sezonu Fortnite planowana jest za ponad dwa miesiące. Mimo to wydaje się, że kilku twórców treści zaczęło już publikować zwiastuny na ten temat. Rozdział 4 – Sezon 5 zapowiada się ekscytująco, a biorąc pod uwagę, że Epic Games stara się wywołać szum tak wcześnie, możemy być świadkami czegoś wyjątkowego.

Obiecujące przecieki

Wiarygodne źródła ujawniły kilka przecieków dotyczących przyszłej zawartości Fortnite. W rezultacie wielu graczy uważa, że ​​Rozdział 5 rozpocznie się jeszcze w tym roku, co oznacza, że ​​nadchodzący sezon będzie prawdopodobnie najkrótszym ze wszystkich sezonów Fortnite.

Wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych zwiastunach

Prawdopodobnie nadejdzie kolejny rozdział gry Battle Royale, który ukaże się za kilka miesięcy. Kilku twórców treści, w tym SypherPK, już się z tym drażniło. Według nich czeka nas mnóstwo nowej zawartości.

JorgeMost opublikował zwiastun, który zasugerował, że jeszcze w tym roku pojawi się większa zawartość. Kolejny zwiastun udostępnił SypherPK, jeden z najpopularniejszych streamerów Fortnite. Streamer powiedział, że jest podekscytowany kolejnymi miesiącami, ponieważ jest na co czekać.

Na początku tego roku firma Epic Games zapowiedziała wydanie 5. rozdziału Fortnite, wysyłając specjalne ogłoszenie do twórców zawartości. Twórca gry twierdził, że gracze otrzymają zawartość jak nigdy dotąd, co z pewnością jest ekscytujące.

Donald Mustard, były dyrektor kreatywny firmy, powiedział również, że zespół pracuje nad ogromną, oszałamiającą treścią.

Nowe rozwiązania, które należy przewidzieć

Ponieważ każdy rozdział Fortnite wprowadza wiele nowych funkcji, spodziewamy się, że rozdział 5 pójdzie tą samą drogą. Oprócz nowych przedmiotów i mechanik, Epic Games powinno prawdopodobnie wypuścić nową mapę. Dodatkowo dużo mówi się o trybie otwartego świata, który może być kolejnym trybem zmieniającym zasady gry w Fortnite.

Źródło: www.videogamer.com