Fortnite Rozdział 5: Twórcy treści zaczynają dawać wskazówki

Kolejny sezon Fortnite zapowiada się niesamowicie

Kolejny sezon Fortnite, zatytułowany Rozdział 5 – Sezon 5, już za ponad dwa miesiące. Mimo to wydaje się, że kilku twórców treści zaczęło już publikować zwiastuny na ten temat. Ten nowy sezon z pewnością będzie ekscytujący, a biorąc pod uwagę, że Epic Games stara się wzbudzić emocje tak wcześnie, możemy spodziewać się czegoś wyjątkowego.

Kilka przecieków ogłasza nową zawartość

Zaufani typerzy ujawnili kilka przecieków dotyczących przyszłej zawartości Fortnite. Z tego powodu wielu graczy uważa, że ​​Rozdział 5 rozpocznie się jeszcze w tym roku, co oznacza, że ​​nadchodzący sezon będzie prawdopodobnie najkrótszy ze wszystkich.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych zwiastunach:

Następny rozdział Fortnite będzie ogromny

Kolejny rozdział gry Battle Royale jest tuż za rogiem i ukaże się za kilka miesięcy. Kilku twórców treści, w tym SypherPK, już się z tym drażniło. Według nich czeka nas mnóstwo nowej zawartości.

JorgeMost opublikował zwiastun, który zasugerował, że jeszcze w tym roku pojawi się większa zawartość. Kolejny zwiastun udostępnił SypherPK, czyli jeden z najpopularniejszych streamerów Fortnite. Streamer powiedział, że jest podekscytowany kolejnymi miesiącami, ponieważ jest na co czekać.

Na początku tego roku firma Epic Games zapowiedziała wydanie 5. rozdziału Fortnite, wysyłając specjalne ogłoszenie do twórców zawartości. Wydawca gry zapewnia, że ​​gracze otrzymają zawartość jak nigdy dotąd, co brzmi bardzo ekscytująco.

Donald Mustard, były dyrektor kreatywny firmy, również powiedział, że zespół pracuje nad ogromną, oszałamiającą treścią.

Ponieważ każdy rozdział Fortnite wprowadza wiele nowych funkcji, spodziewamy się, że rozdział 5 pójdzie tą samą drogą. Oprócz nowych przedmiotów i mechanik, Epic prawdopodobnie wypuści nową mapę. Dodatkowo dużo mówi się o trybie otwartego świata, który może być kolejnym trybem zmieniającym zasady gry w Fortnite.

Źródło: www.bing.com