Fortnite Rozdział 5, Sezon 3: Sprawdź najnowsze zmiany wprowadzone 30 maja

Pojazdy w Fortnite Rozdział 5 mogą szybko stać się ciężką próbą pod koniec gry, a niektórzy gracze mają legendarne samochody, które są prawie niepokonane w 1 na 1. Epic Games wzięło sprawy w swoje ręce, wprowadzając kilka poprawek i wprowadzając nowy przedmiot do zwalczania pojazdów: Boogie Bomb.

Fortnite: poprawka z 30 maja

Najbardziej znacząca zmiana dotyczy powrotu Boogie Bomb. Jeśli kiedykolwiek używałeś tego przedmiotu, wiesz, jak potężny może być. Rzeczywiście, rzucenie Boogie Bomb sprawia, że ​​gracz tańczy przez pięć sekund i może zostać przerwany przez otrzymanie obrażeń. To najlepszy sposób na przeciwstawienie się pojazdom, gdyż uderzenie podczas jazdy spowoduje wyskoczenie z pojazdu i taniec.

Kolejna duża zmiana w tym patchu polega na zmniejszeniu zdolności regeneracji Mitycznych Samochodów, czyniąc je bardziej podatnymi na ataki. Wcześniej gracze mogli po prostu odejść na kilka sekund i wrócić z samochodem pełnym zdrowia. Oto lista wszystkich zmian wprowadzonych w aktualizacji z 30 maja:

– Zwiększono obrażenia Boom Bolt przeciwko samochodom z 3,0x do 3,7x
– Przywrócenie ładunku Nitro Gauntlet zwiększone o 3 sekundy
– Zmniejszono szybkostrzelność Wieżyczki Pojazdu pod wpływem Nitro z 1,5x do 1,25x
– Zmniejszono obrażenia Nitro Bash z 75 do 25
– Samochody bossów nie regenerują się już
– Pojazdy mają mniej punktów wytrzymałości w trybie pojedynczego gracza
– Zmniejszona celność wieży karabinu maszynowego
– Zmniejszono obrażenia granatów wieżowych na konstrukcjach z 250 do 150
– Powrót Boogie Bomby

Wniosek

Zmiany te sprawią, że walka z graczami w pojazdach będzie znacznie bardziej dostępna. Pomimo skuteczności Boogie Bombs przeciwko samochodom, może to odebrać część zabawy z gry, ponieważ bycie tym, który tańczy, często oznacza, że ​​zostaniesz postrzelony jako pierwszy. Więcej aktualności i przewodników dotyczących Fortnite znajdziesz w pozostałej części naszej witryny.

Źródło: www.gameleap.com