Fortnite Rozdział 5 Sezon 3: Data rozpoczęcia, współpraca i motyw apokaliptyczny

Obecny sezon Fortnite, rozdział 5, sezon 2, dobiegnie końca za kilka tygodni. A przynajmniej tak się wydaje. Poniżej omawiamy szczegóły premiery trzeciego sezonu Fortnite Rozdział 5 i potencjalne możliwości współpracy.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 Data i harmonogram rozpoczęcia

O ile w nadchodzących tygodniach nie nastąpi zmiana, data zakończenia drugiego sezonu Fortnite Rozdział 5 jest teoretycznie ustalona na piątek, 24 maja 2024 r., o godzinie 2:00 czasu wschodniego. Ta data i godzina odpowiadają następującym w Stanach Zjednoczonych.

2:00 czasu wschodniego

1:00 czasu centralnego

11:00 czasu PT (czwartek, 23 maja)

Jak zawsze nadejdzie moment, w którym trzeba będzie rozpocząć grę od nowa. Pamiętajcie, że w bieżącym sezonie, Rozdział 5, Sezon 2, wystąpiło opóźnienie wynoszące około 16 godzin, więc mając nadzieję, że po stronie serwera nie będzie żadnych incydentów, możemy utrzymać powyższą datę zgodnie z oczekiwaniami.

Współpraca oczekiwana w przypadku Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Nadal daleko nam do tego, aby dokładnie wiedzieć, co się stanie, ponieważ eksploratorzy danych nie od razu nic na ten temat znaleźli, jeśli nie przyjrzymy się słynnemu roadmapowi, który ujawnił wszystko, co będzie się działo w grze przez cały rok.

W oparciu o ten plan, sezon 3 Fortnite Rozdział 5 będzie trwał od maja do sierpnia i będzie miał motyw apokaliptyczny. Pustynie, zniszczone pojazdy i punki rządzące zdewastowanym światem… coś, co nie koliduje zbytnio z scenerią sagi „Mad Max”, której premiera odbyła się 24 maja, tego samego dnia, w którym rozpoczyna się nowy sezon. Czy w grze zobaczymy Imperatora Furiosę, Maxa Rockatansky’ego lub Warlorda Dementusa? Będziemy musieli poczekać, żeby się dowiedzieć.

Z drugiej strony plan działania pokazał nam również, że będzie współpraca z Fall Guys, Metalliką i Pirates of the Caribbean. Chociaż inne aspekty tego planu działania zostały zrealizowane, takie jak Billie Eilish i tradycyjna współpraca w ramach Gwiezdnych Wojen z 4 maja, okaże się, czy Mad Max otrzyma wsparcie, aby pojawić się w Fortnite.

Źródło: en.as.com