Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: Zeus w centrum uwagi, mitologia grecka w centrum uwagi

Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: Zeus Wskazówki dotyczące mitologii greckiej

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu Fortnite Rozdział 5 przedstawia Zeusa, sugerując motyw zaczerpnięty z mitologii starożytnej Grecji. Gracze są podekscytowani potencjalną mityczną bronią powiązaną z 12 bogami olimpijskimi w nadchodzącym sezonie. Fani Fortnite z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie nowego sezonu 8 marca, oczekując nowych skórek i elementów rozgrywki.

Powrót nowego motywu

Fortnite ujawniło pierwszy oficjalny zwiastun drugiego sezonu Rozdziału 5, znacznie zwiększając emocje fanów. Wraz z premierą pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5 3 grudnia 2023 r., który zastępuje ukochany sezon OG, gracze cieszą się z powrotu oryginalnej mapy Fortnite. Musieli jednak się pożegnać, aby powitać zupełnie nową wyspę w Rozdziale 5. Przez ostatnie trzy miesiące gracze cieszyli się motywem napadu, który towarzyszył Sezonowi 1 Fortnite: Underground.

Część fanów uważa, że ​​motyw szpiegowski jest już przestarzały i że Fortnite potrzebuje czegoś zupełnie nowego, aby nieco wstrząsnąć. Od tygodni po społeczności krążą przecieki na temat kolejnego sezonu. Przez większą część pierwszego sezonu gracze byli niemal pewni, że następny sezon będzie miał powiązania z mitologią starożytnej Grecji, a gdy zbliża się koniec sezonu, wszystko zdaje się zmierzać w tym kierunku. Fani wiedzieli, że rozpoczyna się nowy sezon, gdy na wyspie zaczęły się trzęsienia ziemi.

Nowa mityczna broń?

Najpierw zaczęły pojawiać się pęknięcia na ziemi w pobliżu zniszczonych szpul. W końcu wypełniły się lawą, co doprowadziło do wydarzenia Ręka Tytana, które miało miejsce 2 marca. Z ziemi wyłoniła się wielka dłoń, trzymająca przykutą do łańcucha puszkę Pandory. Cała społeczność musiała się zebrać, aby zniszczyć łańcuchy i zburzyć skrzynkę, tak aby się rozbiła. Pudełko zawierało tajemnicze projekty, większość graczy nie mogła się doczekać, aby dowiedzieć się więcej, a teraz wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment: firma Epic Games ujawniła pierwszy zwiastun drugiego sezonu Rozdziału 5.

Jaki jest pierwszy zwiastun drugiego sezonu Fortnite Rozdział 5?

Pierwszy zwiastun Rozdziału 5 Sezonu 2 przedstawia Zeusa, Króla Bogów. Na obrazie widoczny jest boski człowiek, a nad nim konstelacja w kształcie błyskawicy. Jest to jedna z konstelacji znajdujących się na Puszce Pandory. Jest prawdopodobne, że obraz przedstawia Zeusa, wszechpotężnego bóstwa, znanego ze swojej zdolności kontrolowania błyskawic i grzmotów. Wielu graczy wierzy, że będzie to jedna ze skórek dostępnych w kolejnym Battle Passie.

Kilka innych konstelacji było reprezentowanych na Puszce Pandory. Możliwe, że reprezentują potężną broń ze starożytnych mitów greckich. Ponieważ każdy sezon ma swój własny zestaw mitycznych broni, możliwe jest, że mityczna broń z rozdziału 5 sezonu 2 jest powiązana z mocami posiadanymi przez niektórych z 12 bogów olimpijskich. Premiera nowego sezonu odbędzie się 8 marca, więc fani dowieją się więcej już wkrótce.

Fortnite: popularna gra

Fortnite to niezwykle popularna gra posiadająca kilka trybów, z których najbardziej znanym jest sieciowy tryb Battle Royale. W tym trybie gracze zbierają przedmioty, budują struktury i walczą o zwycięstwo.

Źródło: gamerant.com