Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: Nieoczekiwane opóźnienie premiery – wymagana aktualizacja

Opóźniona premiera Fortnite Rozdział 5 Sezon 2: Epic Games napotyka problemy

Start wstrzymany

Fortnite Rozdział 5 Sezon 2 miał wystartować dzisiaj, ale nieoczekiwany problem zmusił Epic Games do przesunięcia premiery. Gracze chcący wrócić do gry mogli zauważyć, że jeszcze się to nie wydarzyło i może to trochę potrwać.

W pierwszym tweecie z konta Fortnite Status firmy Epic Games ogłoszono sytuację: „Podczas konserwacji napotkaliśmy nieoczekiwany problem i musimy przedłużyć przestój o co najmniej 8 godzin. Przepraszamy, że musieliście czekać dłużej niż zwykle na rozpoczęcie 2. rozdziału 5. sezonu Battle Royale. Zespół pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu, a gdy tylko dowiemy się więcej, przekażemy nową aktualizację. »

Po siedmiu godzinach tego początkowego ośmiogodzinnego opóźnienia kolejna aktualizacja wskazała, że ​​prace trwają, ale wymagają więcej czasu: „Gracze będą mogli wstępnie pobrać zaktualizowaną wersję v29.00 za około 5 godzin” – napisał na Twitterze Epic.

Niepewna przyszłość

Oznacza to, że docelowy czas będzie wynosić około 21:00 czasu wschodniego, ale nie musi to koniecznie oznaczać, że gra będzie dostępna o tej porze, a jedynie, że gracze będą mogli pobrać aktualizację przed jej powrotem.

Na tym etapie nie jest jeszcze znany charakter problemu, ale wydaje się, że jest on znaczny. Dłuższe przestoje przed premierą nowych sezonów nie są rzadkością, ale takie podwójne opóźnienia są zdarzające się. Mamy nadzieję, że Epic dotrzyma ostatniego terminu, ale nawet jeśli tak się stanie, prawdopodobnie niektórzy gracze będą musieli poczekać do jutra, aby wrócić do akcji.

Źródło: www.pcgamer.com