Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Przeciek ujawnia crossover Solid Snake i Family Guy

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1: Wielki Powrót

Sezon 4 Fortnite zakończy się w tę sobotę, 2 grudnia. Gracze będą zatem mogli rozpocząć sezon 1 rozdziału 5 Fortnite od niedzieli 3 grudnia. Ten sezon nostalgii był najbardziej udany w historii Fortnite, pomimo lat upadku. Czas pokaże, czy Epic Games zdoła utrzymać ten wzrost popularności, ale ich początkowa strategia wydaje się obejmować połączenie Metal Gear Solid i Family Guy.

Tajemnicza krzyżówka

Fani byli zaskoczeni dodaniem postaci z gry Solid Snake w Fortnite. Premierę Metal Gear Solid Collection Volume 1 ujawniono w październiku i nie ma żadnych informacji na temat nadchodzącego sezonu 2 ani remake’u, więc przyczyny tego tajemniczego crossovera pozostają niejasne. Chociaż oryginalny aktor Snake’a, David Hayter, zasugerował, że nadejdzie więcej wieści, nie można zgadnąć, co to może być. Możemy mieć tylko nadzieję na ujawnienie lub ogłoszenie podczas gali Game Awards 8 grudnia.

Potwierdzone rewelacje

Wszystkie te informacje pochodzą z eksploracji danych w grach, a wycieki z Fortnite zawsze okazały się dokładne. Kolejnym ważnym crossoverem jest dodanie Petera Griffina z Family Guy. Jednak wokół tej skórki nie ma żadnej tajemnicy ani niespodzianki, ponieważ jest to rodzaj postaci, do której gra jest przyzwyczajona. Szczegóły te zostały początkowo ujawnione w reklamie, która pojawiła się zbyt wcześnie na pulpicie nawigacyjnym Xbox, ale dane Snake’a i Petera Griffina zostały później potwierdzone przez zaufaną eksplorację danych iFireMonkey. Eksplorator danych ujawnił także inne skórki, a mianowicie Survey Tiger Guy i The Underground Jonesy. Gracze nie muszą się jednak martwić, ponieważ wszyscy świętowali te dwa crossovery, wyrażając jednocześnie swoje oczekiwania na nadchodzący sezon.

Źródło: www.bing.com