Fortnite Rozdział 5: Nowe tryby, wyścigi po ścianach, Lamborghini i nie tylko

Wyciekł zwiastun piątego rozdziału Fortnite! Odkryj wszystkie nowe funkcje

Wyciekł zwiastun Fortnite Chapter 5, który kryje w sobie wiele niespodzianek dla graczy. Epic Games przygotowało mnóstwo nowej zawartości, która pojawi się już wkrótce. Od pojawienia się Petera Griffina i Solid Snake’a po możliwość wspinania się po ścianach i modyfikowania broni – można spodziewać się wielu nowych funkcji i współpracy.

Co nowego w Fortnite Rozdział 5

Od czasu wycieku zwiastuna ujawniono wiele nowych funkcji. W szczególności możemy spodziewać się nowej przepustki bojowej, postaci takich jak Peter Griffin i Solid Snake, a także nowych możliwości, takich jak modyfikowanie broni, możliwość wspinania się po ścianach, a nawet pojawienie się Cluster-Blade, Assault Shield, współpraca z Lamborghini i wiele innych.

Wygląda również na to, że gracze będą teraz mogli pić mikstury tarczy w ruchu, co zmieni zasady gry w strategiach rozgrywki.

Duże zmiany w perspektywie

Od kilku tygodni firma Epic Games ogłaszała, że ​​poważne zmiany w grze przyniesie Fortnite Chapter 5. Zwiastun zdaje się potwierdzać tę obietnicę, wraz z pojawieniem się nowej wyspy, nowych funkcji rozgrywki i nowej mapy. Gracze będą musieli dostosować się do nowej sytuacji, aby móc dalej efektywnie grać w Fortnite.

Warto zaznaczyć, że informacje te to dopiero wierzchołek góry lodowej. Zwiastun wskazuje na wiele nowych funkcji, które mają nadejść, ale dodatkowe informacje zostaną ujawnione już wkrótce. W międzyczasie Epic Games przygotowuje się do wydarzenia na żywo „The Big Bang”.

Rozdział 5 Aktualizacja

Aktualizacja Rozdziału 5 rozpocznie się w sobotę o 23:30 czasu wschodniego. Ponieważ nowa wersja wprowadza wiele nowych funkcji, aktualizacja prawdopodobnie potrwa od czterech do pięciu godzin. Gracze będą zatem musieli uzbroić się w cierpliwość, zanim odkryją wszystkie niespodzianki, jakie szykuje dla nich nowy rozdział Fortnite.

Źródło: www.bing.com