Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Epicka historia „Ostateczności” wyjaśniona szczegółowo

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 jest dostępny już od tygodnia i mamy już pewne tropy dotyczące tej historii oraz niektóre postacie, które śledzimy.

Dotychczasowy rozwój historii

Dzięki Instant Quests udało nam się dowiedzieć, czym zajmuje się Nolan Chance i dlaczego Antonia go nie lubi.

W poprzednim sezonie mieliśmy Slone, który obudził się po zderzeniu i został znaleziony w dżungli.

Ratuje ją Relik, odkrywca Ruin Rumble. Slone rozpoczyna eksplorację dżungli wraz z Odkrywcami w nadziei odkrycia prawdy o Starożytnych.

Aktualne wydarzenia w Fortnite

W końcu odkrywa Urządzenie i prosi Loopera (Gracza) o zebranie Rudy Kinetycznej, aby działało. W końcu zasilają go i aktywują, odsłaniając projektor gwiazdowy zdolny do manipulowania światłem za pomocą Rudy Kinetycznej.

Pokazuje projekcję Zaćmienia. To właśnie ta projekcja spowodowała, że ​​Starożytni opuścili wyspę, gdy zdali sobie sprawę, że ściga ich wampir Kado Thorne.

Od tego czasu Kado Thorne przybył na wyspę dzięki Zaćmieniu. Używa wehikułu czasu, aby ponownie zdobyć mityczne przedmioty z poprzednich sezonów.

Slone zatrudnił Nolana Chance’a, znanego złodzieja, aby zebrał grupę rabusiów i zabrał zawartość sejfu Thorne’a. Oczywiste jest, że Slone chce wehikułu czasu, ale powód nie jest jeszcze znany.

Nolan Chance każe Looperowi zbadać posiadłości Thorne’a, przetestować systemy bezpieczeństwa, sprawdzić skuteczność krążących blokad, przekonać się, jak niewidzialny może być Looper, i przeszkolić go do tego zadania.

Z Looperem kontaktuje się Antonia, była partnerka Nolana. Prosi go o pomoc w zemście na Nolanie, który porzucił ją podczas ich ostatniej misji.

Antonia każe Looperowi pozbyć się większej liczby strażników i umieszcza skaner w skrzyni, aby znaleźć ukryty przedmiot, którego szuka Slone.

Nolan dowiaduje się o tym i postanawia dołączyć do zespołu. Looper zgadza się, ale Nolan prosi ich, aby zachowali dyskrecję i werbowali nowych członków do napadu, ponieważ jego stary zespół raczej nie wróci.

Looper nie rekrutuje nowych członków, co zmusza Nolana do szukania pomocy u swojego starego zespołu.

Wniosek

To wszystko, co wydarzyło się do tej pory w historii Fortnite Rozdział 4 Sezon 4. Jak myślisz, dlaczego Slone chce wehikułu czasu? Czy Antonia zdradzi Nolana w przyszłości? Czy dawny zespół Nolana powróci, aby mu pomóc? Jak zatrzymają Kado Thorne’a?

Jeśli masz więcej informacji na temat tej historii lub teorii, daj nam znać. Wrócimy z kolejnymi historiami o Punktach Zero, abyś był na bieżąco z historią i na pewno poinformujemy Cię o wszystkich intrygach Fortnite.

Bądź na bieżąco z kanałami mediów społecznościowych CoveredGeekly i naszą stroną internetową, ponieważ wrócimy, gdy pojawią się nowe materiały.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4: Last Resort jest już dostępny na PS5, PS4, Xbox Series S/X, Nintendo Switch, PC za pośrednictwem Epic Games Store i Androida.

Źródło: www.bing.com