Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 Przewidywany rozmiar pliku do pobrania


Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 wkrótce pojawi się na konsolach do gier na całym świecie. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań sezonowych, będzie to obejmować stosunkowo dużą łatkę, ponieważ prawdopodobnie wprowadzi nowe skórki, akcesoria, punkty POI na mapie i nie tylko.

TERAZ PRZECZYTAJ: Fortnite – kiedy kończy się sezon? Rozdział 4 Zbliża się sezon 2.

Mając to na uwadze, gracze mogą chcieć wiedzieć, jaki będzie rozmiar pobierania aktualizacji, aby zwolnić niezbędną ilość miejsca. Jeśli zastanawiasz się, ile będziesz potrzebować na następny rozdział, możesz dowiedzieć się poniżej.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 Oczekiwany rozmiar pliku do pobrania

Spodziewamy się, że rozmiar pobierania Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 będzie się różnić w zależności od używanego systemu. To powiedziawszy, oto nasze prognozy dla każdej z konsol, na których gra jest dostępna:

  • PlayStation: 12 GB
  • Xbox: 18 GB
  • komputer: 17 GB

TERAZ PRZECZYTAJ: Jak grać w Fortnite na iOS z GeForce Now?

Pamiętaj, że rozmiary plików, o których wspominaliśmy, nie zostały potwierdzone i są szacunkami opartymi na poprzednich aktualizacjach rozdziałów. Będziemy jednak nadal aktualizować te liczby, gdy tylko firma Epic Games dostarczy dokładniejszych informacji.

Przed nadchodzącą łatką część zawartości, która ma zostać dołączona, została już ujawniona – choć w nieoficjalnym charakterze. Obejmuje to współpracę z zawsze popularną mangą i anime, Atak na Tytana. Serial emituje obecnie kilka ostatnich odcinków ostatniego sezonu, więc partnerstwo – jeśli można w to uwierzyć – jest bardziej istotne niż kiedykolwiek.

Według podanych informacji w crossoverze pojawi się skórka głównego bohatera serialu, Erena Yeagera. Będzie zawierać także inne przedmioty i akcesoria, w tym emotkę kultowego salutowania reżimu skautowego.

Źródło : https://www.videogamer.com/news/fortnite-chapter-4-season-2-predicted-download-size/