Fortnite Rozdział 4 Sezon 2: Jak zdobyć Kinetic Blade


Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 jest już dostępna, co oznacza, że ​​mamy zupełnie nową mapę, zadania i broń do zabawy. Najbardziej wpływowym dodatkiem pierwszego dnia było Kinetic Blade, potężna nowa broń do walki w zwarciu, która pojawiła się w trybie Battle Royale.

Jeśli chcesz zdobyć ostrze kinetyczne, nie szukaj dalej niż nasz przewodnik jak zdobyć ostrze kinetyczne w fortnite.

Sprawdź zwiastun rozdziału 4 sezonu 2 tutaj!

Jak zdobyć ostrze kinetyczne?

Kinetyczne ostrze to fioletowa broń, która zadaje niesamowite obrażenia i ma dostęp do naładowanego cięcia mieczem, które odrzuca innych graczy.

Ostrze kinetyczne pojawia się losowo na mapie w rozdziale 4 sezonu 2 Fortnite, jednak jest kilka miejsc, w których można znaleźć wiele ostrzy kinetycznych bez konieczności polegania na RNG. Naszym ulubionym jest Kenjutsu Crossing na południowy wschód od mapy, ale można je znaleźć konsekwentnie w dowolnych obszarach o tematyce japońskiej na południe od mapy.

Po dotarciu do Kenjutsu Crossing udaj się do dużej pagody (wielopiętrowego budynku w interesującym miejscu i największego budynku w strefie). Na dolnym piętrze tego budynku znajduje się wiele ostrzy kinetycznych na stojakach na miecze w dużym centralnym pomieszczeniu.

Na początku gry w tym pomieszczeniu znajdują się co najmniej cztery miecze.

Jak odrzucić graczy ostrzem kinetycznym?

Gdy masz już ostrze kinetyczne, naciśnij przycisk celowania w dół (lewy spust na konsoli, prawy przycisk myszy na PC). Spowoduje to zainicjowanie ataku kinetycznej szarży ostrza, który odrzuci wrogów przy trafieniu i przebije się przez ściany i bariery przed tobą. Po użyciu ma krótki czas odnowienia, więc uważaj, aby nie marnować go niepotrzebnie.

pole trafienia jest stosunkowo hojne, o ile celujesz w innego gracza z bliskiej odległości, kiedy inicjujesz naładowany atak, będzie zazwyczaj uderzyć.


Źródło : https://www.vg247.com/fortnite-chapter-4-season-2-how-to-get-the-kinetic-blade