Fortnite Rozdział 4 Sezon 1: Wszystkie zadania związane z przysięgą i jak je wykonać


W zeszłym sezonie Epic porzucił swoją normalną cotygodniową strukturę zadań fabularnych w Fortnite, wybierając zamiast tego serię zadań, które były dostępne tylko w pierwszych dwóch tygodniach, a następnie kolejną partię zadań pod koniec sezonu. A w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 wygląda na to, że stosuje podobne podejście do zadań Oathbound na niesamowitej nowej wyspie.

Zanim będziesz mógł się do nich dostać, musisz przejść samouczek dotyczący nowych ulepszeń. Na szczęście wymaga to niewiele więcej niż klikania niektórych przycisków po wyświetleniu monitu w pierwszej grze lub dwóch w tym sezonie. Gdy to zrobisz, uruchomią się misje Oathbound i otrzymasz powiadomienie o skontaktowaniu się z AMIE, asystentem AI członka Seven The Scientist. Jeśli wykonałeś któreś z zadań fabularnych w rozdziale 3, jest duża szansa, że ​​ją znasz.

Poza limitem czasowym — masz tylko dwa tygodnie na wykonanie tych zadań — nie ma ograniczeń co do sposobu ich wykonywania. Jeśli chcesz, możesz wykonać jeden etap zadania na mecz lub teoretycznie (ale prawdopodobnie nie) wykonać je wszystkie w tym samym meczu.

Weźmy się za to.

Jak rozpocząć każde zadanie Zaprzysiężone

Każde z czterech zadań w tej pierwszej serii zadań fabularnych rozpocznie się od „nawiązania kontaktu z AMIE w Hologram Brazier”. Te wyglądają tak:

Musisz kliknąć jeden z nich, aby rozpocząć każde zadanie związane z przysięgą.

Przyrzeczona misja 1

Nawiąż kontakt z AMIE w Hologram Brazier

W tej pierwszej części możesz użyć dowolnego Hologram Braziers na mapie, a jest ich wiele. Odwiedź to, co ci się podoba — wszystkie są zaznaczone na mapie, gdy podświetlisz etap zadania.

Pobierz fragmenty zaszyfrowanej wiadomości Paradigm z Data Beacons

Na mapie jest ich mnóstwo i możesz wybrać dowolne trzy, które chcesz zrobić. Sygnalizatory świecą na czerwono, zanim je klikniesz, i wyglądają tak:

Zaszyfrowana latarnia niosąca część końcowej wiadomości The Paradigm.
Zaszyfrowana latarnia niosąca część końcowej wiadomości The Paradigm.

Odzyskaj skrzynkę uszlachetnionych materiałów

Można je zdobyć w trzech miejscach: w Brutal Bastion, w Cytadeli i na południe od Anvil Square.

Brak napisów

Umieść skrzynkę z uszlachetnionym materiałem w Shattered Slabs

Gdy dotrzesz do Shattered Slabs, które znajduje się w południowo-zachodniej części mapy, zobaczysz kilka różnych miejsc, w których możesz umieścić pudełko na mini-mapie.

Zobowiązana misja 2

Nawiąż kontakt z AMIE w Hologram Brazier

Tym razem będziesz musiał użyć jednego z dwóch Kociołków, które są specjalnie w Shattered Slabs, więc możesz go rozpocząć od razu po zakończeniu poprzedniego zadania.

Brak napisów

Uderzaj w rudę kinetyczną swoim narzędziem do zbierania, aby zbierać upuszczone kawałki kinetyczne

To jest całkiem łatwe. Wokół Shattered Slabs zobaczysz wiele dużych fioletowych skał. Uderz kilka razy w jeden z nich, aż się rozbije, a następnie zbierz kawałki. Elementy te wypadają tylko wtedy, gdy misja jest aktywna.

Misja związana przysięgą 3

Nawiąż kontakt z AMIE w Hologram Brazier

W tym zadaniu będziesz musiał użyć Kociołka, który znajduje się w Wadliwych Rozłamach lub Kwadracie Kowadła.

Brak napisów

Zdobądź młot uderzeniowy

Młoty będą rozrzucone po całym świecie jako łupy z zadań Zaprzysiężonych — to są duże nowe białe skrzynie — lub jako łupy na ziemi. I oczywiście, ponieważ te rzeczy są, co zrozumiałe, popularne, pokonanie innego gracza jest właściwie całkiem niezawodną metodą, gdy jesteś w połowie meczu.

Jest jednak jeden gwarantowany sposób na zdobycie młota fali uderzeniowej: pokonanie Ageless Champion w Cytadeli. Oprócz swojego mitycznego karabinu byłego kalibru zawsze upuszcza młot uderzeniowy.

Przebiegnij 150 metrów odbijając się młotem fali uderzeniowej

Użyj przycisku ADS — prawego przycisku myszy, lewego spustu na kontrolerze — aby użyć młota jako sposobu na szybkie poruszanie się.

Zadawaj obrażenia przeciwnikom Młotem fali uderzeniowej

Musisz zadać tylko 50 punktów obrażeń, a jednym uderzeniem zrobisz więcej. W grę wchodzi efekt obszarowy, więc wystarczy trafić w odległości kilku metrów od wroga, aby zadziałał.

Zobowiązana misja 4

Nawiąż kontakt z AMIE w Hologram Brazier

Tym razem będziesz musiał użyć koksownika w Cytadeli.

Brak napisów

Pomóż w pokonaniu Ageless Champion

W przeciwieństwie do The Herald, szef Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 wędruje po swoim POI (w tym przypadku jest to Cytadela), więc może być konieczne trochę polowania, aby go znaleźć. Nawet solo nie jest taki twardy, a z silnie uzbrojoną grupą nie będziesz miał z nim żadnych problemów. Więcej o tej walce można przeczytać tutaj.

Nie musisz go nawet pokonać ani być przy tym obecnym. Po prostu zadaj mu nawet 1 PŻ obrażeń, a następnie pozostań przy życiu, dopóki nie zostanie pokonany — nawet jeśli po tym czasie zdecydujesz się opuścić Cytadelę. Gdy zostanie pokonany, odhaczysz ostatnie zadanie fabularne.

I to wszystko! Nie będzie więcej zadań fabularnych w tym sezonie aż do Zimowego Festiwalu, który powinien rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Aby dowiedzieć się wszystkiego o nowym świecie Battle Royale, sprawdź, co nowego w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : http://feeds.chicoer.com/read-news/t92YuQ3bwNXZtF2Zuc3d39yL6MHc0/articles/fortnite-chapter-4-season-1-all-oathbound-quests-and-how-to-complete-them/1100-6509727/