Fortnite Rozdział 4 rozpocznie się w przyszłym miesiącu, a Rozdział 3 dobiegnie końca


Fortnite – ostatnie dwa rozdziały trwały co najmniej dwa lata, więc dlaczego rozdział 3 kończy się tak szybko? (zdjęcie: epickie gry)

Już po roku Trzeci rozdział Fortnite już dobiega końca, dzięki czemu jest o połowę krótszy niż oba poprzednie rozdziały.

Fortnite trudno już naprawdę zaskoczyć ludzi. Za każdym razem, gdy ogłaszana jest nowa mechanika, zmiana mapy lub crossover, dziewięć razy na 10 wyciekła już wcześniej dzięki legionowi dataminerów w grze.

Wygląda jednak na to, że Epic Games zaskoczyło fanów swoim niedawnym ogłoszeniem daty zakończenia bieżącego sezonu.

Nie dlatego, że sezon się kończy, ale dlatego, że będzie to również początek rozdziału 4, co oznacza, że ​​rozdział 3 będzie trwał tylko jeden rok i składał się tylko z czterech sezonów treści.

To sprawia, że ​​jest znacznie krótszy niż którykolwiek z poprzednich rozdziałów. Pierwszy rozdział Fortnite trwał dwa lata – od października 2017 r. do października 2019 r. – i zawierał 10 pełnych sezonów.

Tymczasem rozdział 2 składał się z ośmiu sezonów, ale trwał nieco dłużej, zaczynając zaraz po rozdziale 1 w październiku 2019 r. i kończąc w grudniu 2021 r.

Rozdział trzeci rozpoczął się dzień później, 5 grudnia 2021 r., a teraz ma się zakończyć 3 grudnia o godzinie 21:00 GMT, za nieco ponad dwa tygodnie, z tym, co Epic Games nazywa finałowym wydarzeniem Fracture.

Epic Games nie skomentowało, dlaczego ten rozdział jest o wiele krótszy niż normalnie, więc nie wiadomo, czy tak było zawsze, czy też niektóre zakulisowe prace zmusiły ją do zmiany planów.

Niezależnie od tego, niektórzy fani wyrazili zakłopotanie, że tak szybko będą musieli pożegnać się z odwróconą mapą Fortnite, ponieważ oczekuje się, że wraz z początkiem rozdziału 4 ulegnie ona radykalnym zmianom.

Inni nie są tak zaniepokojeni i są po prostu podekscytowani tym, co przyniesie Rozdział 4.

Jedną z rzeczy, których można się już spodziewać w następnym rozdziale, jest włączenie edytora Unreal. Fortnite pozwala graczom tworzyć własne, niestandardowe tryby rozgrywki i wyspy, ale ten nowy edytor będzie oferował bardziej zaawansowane narzędzia, w tym programowalną sztuczną inteligencję i konfigurowalne tekstury.

Oczekiwano, że spadnie do końca roku, ale dyrektor generalny Epic Games, Tim Sweeney, przyznał niedawno, że wydawca został opóźniony do końca stycznia 2023 roku.

Biorąc pod uwagę, że sezony Fortnite trwają około trzech do czterech miesięcy, oznacza to, że nadal będą dodawane w ramach rozdziału 4 sezonu 1.

Fortnite jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Aktualizacja Fortnite v22.30 dodaje Han Solo, Luke i Leia do Skywalker Week

WIĘCEJ: Twórcy gry wieloosobowej The Last Of Us właśnie zatrudnili dyrektora ds. monetyzacji Fortnite

WIĘCEJ: Splatoon 3 jest lepszy niż Call Of Duty i Fortnite – funkcja czytelnika

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63722dc6978342c7992c62e0850863ae&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F11%2F14%2Ffortnite-chapter-4-starts-next-month-as-chapter-3-comes-to-early-end-17753407%2F%3Fico%3Dtag-post-strip_item_2_entertainment&c=13699551870653503468&mkt=fr-fr