Fortnite Rozdział 4: Obejrzyj zwiastun sezonu 4 Last Resort, który rozpoczyna się jutro

Zwiastun czwartego sezonu czwartego Fortnite jest wreszcie dostępny, dając fanom pierwsze spojrzenie na nowe skórki karnetu bojowego i motyw napadów w akcji. W ciągu ostatnich kilku dni na oficjalnej stronie Fortnite na Twitterze pojawiało się coraz więcej wskazówek na temat nadchodzącego sezonu, który został nazwany „Last Resort”. Sezon rozpoczyna się jutro (piątek, 25 sierpnia) z przerwą w pracy na premierę wersji o 26:00 o 12:00 PYT / 3:00 ET / 8:00 BRT.

Nowa mapa i nowe lokacje

Nie widzieliśmy jeszcze zmodyfikowanej mapy czwartego sezonu, ale opis zwiastuna na YouTube wydaje się ujawniać nazwy kilku nowych lokalizacji. Brzmi ono: „Wampir Kado Thorne uczynił wyspę swoim domem w czwartym rozdziale czwartego sezonu czwartego Fortnite Battle Royale, wysysając bogactwa i skarby wyspy, aby sfinansować bogate posiadłości: Sanguine Suites, Relentless Retreat i Eclipsed Estate. Ukradnij majątek Thorne’a, aby odzyskać to, co należy do wyspy, a co ważniejsze, aby pokrzyżować ostateczny plan Thorne’a. Los wyspy wisi na włosku, a kradzież jest ostatecznością. Więc jesteś gotowy? »

Dostępne nowe skórki

Nowe skórki możemy teraz poprawnie zobaczyć, co z pewnością jest lepsze niż odgadywanie ich na podstawie tajemniczych obrazków zamieszczanych w ostatnich dniach na Twitterze. Jest muskularna wersja kultowego wodnego przyjaciela Fishsticka, a także Ahsoka Tano z Gwiezdnych Wojen, zamaskowana postać uzbrojona w nóż, biegacz i dziewczyna ubrana w kombinezon, żeby wymienić tylko kilka.

W chwili pisania tego tekstu pozostało około 16 godzin do rozpoczęcia przestoju, więc jeśli masz jakieś ostatnie zadania lub nagrody z przepustki bojowej do odblokowania z rozdziału czwartego sezonu trzeciego, pamiętaj, aby zrobić je, póki jest jeszcze czas. Dobieranie graczy zostanie wyłączone na krótko przed przestojem.

Aby uzyskać więcej gier takich jak Fortnite, zapoznaj się z naszą listą najlepszych dostępnych obecnie gier typu Battle Royale. Możesz także przeczytać nasz wybór najlepszych darmowych gier na inne tytuły, na które nie musisz wydawać ani grosza.

Źródło: www.bing.com