Fortnite Rozdział 4: kiedy mogę zacząć grać w nowy sezon?


W sobotę 3 grudnia 2022 roku odbył się finał Fracture, kończący 4. sezon Fortnite Rozdział 3. Od tego czasu Epic Games zamknęła serwery gry, aby przejść w tryb konserwacji w ramach przygotowań do rozpoczęcia 4. rozdziału. Wielu z nas zadają te same pytania: kiedy zaczyna się rozdział 4 Fortnite? Kiedy mogę zacząć grać z nową zawartością?

O której zaczyna się rozdział 4 Fortnite? Data i godzina

Sezon 1 4. rozdziału Fortnite rozpocznie się w niedzielę 4 grudnia 2022 r. Zaplanowana przerwa w grze miała rozpocząć się zaraz po zakończeniu 3. rozdziału. Chociaż nie ma dokładnego czasu, kiedy serwery będą znowu gotowe do gry, programiści zazwyczaj zaczynają otwierać wszystko między 1:00 a 7:00 czasu pacyficznego. To znaczy:

  • 1:00 – 7:00 czasu pacyficznego, 4 grudnia
  • 2:00 – 8:00 Centralny, 4 grudnia
  • 4:00–10:00 czasu wschodniego, 4 grudnia

Były to jednak tylko szacunki, ponieważ istnieje wiele różnych powodów, dla których usługa mogła zostać opóźniona. Biorąc pod uwagę, że ta przerwa ma na celu zaktualizowanie serwerów gry o mnóstwo nowej zawartości, oficjalny czas może ulec zmianie. Ale na szczęście, jeśli czytasz to teraz, nie będziesz musiał długo czekać, ponieważ łatka została oficjalnie wydana.

Oznacza to, że możesz teraz wejść do Fortnite na dowolnej platformie i pobrać łatkę 23.00. Po pobraniu nadal będzie trzeba czekać na konserwację, która może trwać dłużej niż trzy, a nawet cztery godziny, więc najlepiej zabrać się do niej jak najszybciej.

To, co możesz teraz zrobić, to obejrzeć zwiastun premierowy rozdziału 4 Fortnite, który ujawnia przebłyski nowej wyspy, na której odbędzie się bitwa królewska, a także niektórych nowych gości, którzy przechodzą do gry. Widzimy Geralta z Rivii dzierżącego nowy Młot Fal Uderzeniowych, Doom Slayera bawiącego się swoją małą zabawkową wersją tuż przed upuszczeniem kilku przeciwników nowym karabinem, Ex-Caliber, a nawet Deku uwalniającego moc Jeden za Wszystkich i zburzenie całego zamku jednym uderzeniem.Źródło : https://en.as.com/meristation_en/2022/12/04/news/1670180508_433239.html