Fortnite Rozdział 4 Data zakończenia sezonu 1


Koniec 1. sezonu 4. rozdziału Fortnite jest już prawie na miejscu.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 nigdy nie będzie trwał wiecznie. Aby rozpocząć sezon 2 rozdziału 4, sezon 1 musi się zakończyć. Dla tych, którzy wciąż ścigają się, aby ukończyć wszystkie swoje zadania, w zbiorniku pozostało jeszcze trochę benzyny przed zakończeniem rozdziału 4 sezonu 1.


Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 zakończy się 8 marca 2023 r. Wiadomość o dacie zakończenia sezonu została opublikowana przez konto Fortnite News na Twitterze. Gracze powinni zaznaczyć swój kalendarz, ponieważ wtedy wszystko się zakończy i rozpocznie się nowy sezon.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 rozpoczął się w grudniu 2022 r., co oznacza, że ​​gracze będą mieli około trzech miesięcy na zapoznanie się z nową ofertą. Jak pisaliśmy w grudniu, ten nowy rozdział w Fortnite wprowadził wiele nowych i ekscytujących elementów, w których fani gry typu battle royale mogą się zatopić.

Geralt rzucający znak Igni w Fortnite
źródło: Epickie gry

Kapituła wprowadziła motocykle terenowe, Geralta z Wiedźmina i nową mapę do walki. Ta mapa była mieszanką rzeczywistości następujących po wydarzeniu Fracture. Na tej mapie było też mnóstwo nowych broni, z których gracze mogli korzystać, w tym młot fali uderzeniowej, strzelba grzmotu, pistolet maszynowy Twin Mag i karabin Ex-Calibur.

Gracze mogli pobawić się nowym systemem ulepszeń, który drastycznie zmienił sposób gry. Od szybszych przeładowań po bezpłatne ponowne wdrażanie, Modyfikacje wstrząsnęły metą. Jednak zabawa musi się skończyć, aby nowy sezon mógł się rozpocząć. Tak więc od teraz do daty zakończenia sezonu 1 rozdziału 4 Fortnite, 8 marca 2023 r., wejdź i zwiąż wszelkie luźne sprawy.

Redaktor przewodników

Pochodzący z krainy Sam Chandler wnosi do swojej pracy odrobinę klimatu półkuli południowej. Po odbiciu się od kilku uniwersytetów, zdobyciu tytułu licencjata i wejściu do branży gier wideo, znalazł swoją nową rodzinę tutaj, w Shacknews, jako redaktor przewodników. Nie ma nic, co kocha bardziej niż tworzenie przewodnika, który komuś pomoże. Jeśli potrzebujesz pomocy z przewodnikiem lub zauważysz, że coś jest nie tak, możesz wysłać do niego tweeta: @SamuelChandler

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63edc667e17b4ebf9611f1d368cb9ac3&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F134205%2Ffortnite-chapter-4-season-1-end-date&c=18066729489441887227&mkt=fr-fr