Fortnite: Rozdział 4 – Data rozpoczęcia i czego się spodziewać –


Być może w nieco zaskakującym posunięciu firma Epic ogłosiła to oświadczenie Fortnite: Rozdział 4 pojawi się później w 2022 roku, zbliżając się do Rozdziału 3 po zaledwie czterech sezonach. Ale kiedy dokładnie rozpocznie się Rozdział 4 i co Epic ma w zanadrzu?

Wydanie Rozdziału 4 będzie oznaczało, że Rozdział 3 będzie najkrótszym jak dotąd rozdziałem. Rozdział 3, który rozpoczął się dopiero 5 grudnia 2021 roku, będzie miał nieco ponad rok przed nadejściem Rozdziału 4, prawdopodobnie po to, aby fani byli bardziej podekscytowani niż zwykle, gdy niektóre rozdziały mogą mieć duże luki. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby nowe rozdziały pojawiały się częściej.

Następnym punktem programu jest jednak rozdział 4, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnej wielkiej przerwie w Fortnite, a także o tym, co może oznaczać koniec rozdziału trzeciego.

Koniec rozdziału 3. Wydarzenie na żywo (przerwa)

Zanim rozpocznie się rozdział 4, rozdział 3 musi się zakończyć w wielkim stylu, rozpoczynając wydarzenie Fracture Live Event 3 grudnia 2022 o 16:00 czasu ET / 13:00 PT / 21:00 GMT.

Epic zrobił to przy wielu okazjach w przeszłości w Fortnite, kończąc wydarzenie Rozdziału 2, odpowiednio nazwane The End, kładąc kres ostatnich kilku latom Rozdziału. Podczas gdy rozdział 2 miał kilka głównych atrakcji, Złamanie bez wątpienia będzie największym, prawdopodobnie prowadząc do głównego planu The Nothing and The Herald, a większość wyspy jest obecnie objęta Chrome.

Co wydarzy się w wydarzeniu? Cóż, nie dobrze.

Fortnite: Rozdział 4 – Data rozpoczęcia

Opierając się na dotychczasowej historii rozpoczynania rozdziałów po głównych wydarzeniach, rozdział 4 powinien rozpocząć się dzień po pęknięciu, 4 grudnia 2022chociaż nie jest to jeszcze potwierdzone.

Dzieje się tak zwykle dlatego, że gra musi przejść przez dłuższy czas przestoju, aby zastosować tak szeroki zakres nowych funkcji, a być może nawet stać się zupełnie nową grą. Chociaż rozdział 3 nie wydawał się wielkim skokiem z rozdziału 2, można argumentować, że rozdział 2 zrobił to w porównaniu z rozdziałem 1.

Z Creative 2.0 tuż za rogiem, istnieje duża szansa, że ​​będzie to największa aktualizacja Fortnite w historii.

Fortnite: Rozdział 4 – Czego się spodziewać

Oficjalne słowo w rozdziale 4 jest oczywiście w tej chwili nieco niejasne, ale wtajemniczeni i przecieki uważają, że będzie to dość znacząca zmiana dla Fortnite, jaką znamy.

Uważa się, że nowa mapa jest w drodze, ponieważ w aktach jest już mowa o nazwie „Asteria”, która jest zgodna z konwencją nazewnictwa trzech ostatnich map: Atena, Apollo i Artemida. To wszystko są imiona greckich bogów.

Poza tym naprawdę nie ma wiele do zrobienia, z wyjątkiem faktu, że Creative 2.0 ma wylądować albo z premierą sezonu 4, albo gdzieś w tym czasie, a takie rzeczy jak tryb pierwszej osoby i jeżdżące skrzydlate zwierzęta są również w grze. Pracuje. na kartach. Wokół Creative 2.0 jest dużo szumu i jak bardzo może to zmienić grę (a może nawet ogólnie dla wielu graczy), więc miejmy nadzieję, że szum może się równać.

Ciekawe jednak, jak w pewnym momencie wydają się zmieniać plany. Znawca branży Tom Henderson niedawno napisał na Twitterze, że rozdział 3 – sezon 5 rozpocznie się 5 grudnia 2022 r.

Gdziekolwiek informacje Hendersona były nieaktualne lub plany nagle się zmieniły, prawdopodobnie nigdy nie uzyskają na nie odpowiedzi, ale w obliczu być może najniższego punktu Fortnite od czasu, gdy nadszedł wielki czas, tak duża zmiana może być dokładnie tym, czego potrzebuje Fortnite.

Fortnite jest darmowe na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

WIĘCEJ FORTNITE: Najlepsze mapy i kody do kreatywnego parkouru w Fortnite

Niektóre historie, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, dzięki którym otrzymujemy niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Przedstawiamy wiadomości o grach, recenzje filmów, giełdy i wiele więcej.

Źródło : https://designu-mn.org/fortnite-chapter-4-start-date-and-what-to-expect