Fortnite Rozdział 3 zawiera mityczną broń „Spider-Man”


Niedawno wyciekł zwiastun Battle Pass do Fortnite Rozdział 3, sezon 1, i zawierał bardzo oczekiwaną skórkę Spider-Mana. Jednak strój postaci nie jest nawet najfajniejszą częścią współpracy Spider-Man x Fortnite. Zamiast tego ten zaszczyt należy do mitycznych strzelanek internetowych.

Część ujawnionego zwiastuna Fortnite, która najbardziej uderzyła fanów, to ta, w której gracze mogą zobaczyć huśtawkę Spider-Mana za pomocą jego sieci. Wygląda na to, że gracze będą mogli przeskakiwać z jednej struktury na drugą. Dodatkowo, te pajęczyny również wydają się zadawać obrażenia od eksplozji, gdy zostaną wystrzelone we wrogów.

Budynek Daily Bugle (zdjęcie za pośrednictwem TunaDrift/Twitter)
Budynek Daily Bugle (zdjęcie za pośrednictwem TunaDrift/Twitter)

Wyciekły zwiastun Fortnite Chapter 3 wprowadził także Daily Bugle POI. To popularna agencja informacyjna, w której Peter Parker pracuje nad komiksami o Spider-Manie, a teraz będzie huśtał się z dachu Bugle w grze Battle Royale.


Wszystko, co wiadomo o mitycznej broni Fortnite Spider-Man w rozdziale 3

Gracze widzieli już w grze mityczne Grappler i Symbiote. Obie te bronie mają również mechanikę przyciągania. Symbioty zadają również obrażenia wrogom przy kontakcie. Wygląda na to, że mityczna broń Spider-Mana w Fortnite Chapter 3 jest hybrydą Grapplera i Symbiotów.

Oczywiście żadna współpraca Spider-Man i Fortnite nie byłaby kompletna bez sieciowych strzelanek. Gra, która oferowała wszystkie kultowe bronie postaci Marvela jako mityczne przedmioty, nie mogła się oprzeć możliwości wprowadzenia sieciowych strzelanek.

Internetowe strzelanki wyglądają tak niesamowicie w ujawnionym zwiastunie Fortnite Rozdział 3, że niektórzy fani uważają, że może być nawet lepszy niż te z gry Marvel’s Avengers.


Współpraca Spider-Mana i Fortnite wycieka z zwiastuna bitwy w rozdziale 3

Skórka Spider-Mana zawarta w przeciekach Fortnite Chapter 3 Season 1 Battle Pass potwierdza, że ​​superbohater rzeczywiście będzie strojem BP. Skóra może mieć zarówno czarną, jak i białą odmianę.

Współpraca Fortnite i Spider-Man obejmuje również emotikonę, back bling i na pewno mityczne strzelanki internetowe. Może pojawić się wiele innych funkcji nadchodzącej współpracy, które staną się znane dopiero wraz z pojawieniem się Rozdziału 3 Fortnite.

Najwyraźniej mityczna broń Spider-Mana z ujawnionego zwiastuna Rozdziału 3 wzbudziła zachwyt wśród graczy. Istnienie tej mitycznej broni sprawia, że ​​fani jeszcze bardziej niecierpliwie czekają na nadchodzący sezon i przepustkę bojową.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=CE62BECBD1D543ACB7DB57508DCC2958&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-chapter-3-feature-spider-man-mythic-weapon&c=13875526329519069341&mkt=fr-fr