Fortnite Rozdział 3 zakończy się po zaledwie 4 sezonach


W nieco zaskakujących wiadomościach Epic Games ogłosiło, że obecny sezon Fortnite, sezon 4, będzie ostatnim sezonem rozdziału 3. Oznacza to, że kiedy rozdział 3, sezon 4, zakończy się 3 grudnia, podobnie jak cały rozdział 3.

Dla kontrastu, pierwszy rozdział Fortnite, z mocą wsteczną oznaczony jako Rozdział 1, zawierał 10 sezonów, podczas gdy rozdział 2 zawierał osiem. Z zaledwie czterema sezonami, Rozdział 3 jest znacznie krótszy niż jego poprzednicy.

Ogłoszenie zostało ogłoszone za pośrednictwem oficjalne konto Fortnite na Twitterze który opublikował obraz zapowiadający koniec rozdziału 3 i specjalne wydarzenie o nazwie Fracture.

Jednak żadne dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia Fracture nie zostały oficjalnie ogłoszone, patrząc na obraz i bieżące wydarzenia w grze, gracze Fortnite mogą prawdopodobnie bezpiecznie założyć, że chromowana maź pokrywająca wyspę Battel Royale pokryje wszystko, a cała mapa się rozpadnie, przygotowanie gruntu pod nową mapę na początku rozdziału 4.

Jedna z teorii krążących w kręgach Fortnite głosi, że pęknięcie wyspy może spowodować powstanie wielu wysp lub map. Do tej pory we wszystkich głównych trybach Fortnite używana była jedna, stale ewoluująca mapa. Dodatkowe mapy nieco wstrząsnęłyby graczami Fortnite. Ta zmiana byłaby również spóźniona, biorąc pod uwagę, że wiele map jest wspólną cechą innych gier wideo typu battle royale.

Jakie są twoje przewidywania dotyczące rozdziału 4 Fracture i Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej, a następnie Śledź nas na Twitterze i Facebooka.

Podziel się tym postem:

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6374a695252448dcb98e70dc3d17c1b0&url=https%3A%2F%2Fwww.onmsft.com%2Fnews%2Ffortnite-chapter-3-season-4&c=980388169999376546&mkt=fr-fr