Fortnite Rozdział 3 Wyciekły latające zwierzęta


Nowy Fortnite Rozdział 3 wyciek pojawił się w sieci przed kolejnym rozdziałem gry i wielkim wydarzeniem kończącym sezon 8, które przekształci darmową grę battle royale. Niestety, wyciek nie jest tak ekscytujący, jak niektóre inne wycieki z rozdziału 3, które pojawiają się w rundach, ale podobno ujawnia kolejne latające zwierzęta, które pojawią się w grze, i jest to zwierzę, które Epic Games drażniło się w przeszłości.

Wyciek pojawia się w Internecie najbardziej widocznym Fortnite przeciek i dataminer, HypeX, który również przekazywał raporty w przeszłości i okazał się niezawodny i godny zaufania w tym procesie. Przechodząc do Twittera, HypeX zauważył, że mewy pojawiają się w grze w rozdziale 3 obok strefy tropikalnej/plaży. To powiedziawszy, informator nie wie, kiedy w rozdziale 3 to się stanie, choć wydaje się, że wydaje się, że będzie to w sezonie 1.

„Mewy pojawiające się w rozdziale 3 jako kolejne latające zwierzęta” powiedział HypeX. „Są w jednej ze grafik koncepcyjnych z rozdziału 3 w pobliżu strefy tropikalnej/plaży, ale nie wiem, kiedy dokładnie zostaną wydane, najprawdopodobniej w pierwszym sezonie”.

Jak zawsze, weź tutaj wszystko z przymrużeniem oka. Chociaż źródło, o którym mowa, jest dobre, nie neguje to faktu, że to wszystko jest nieoficjalne. Co więcej, nawet jeśli te nieoficjalne informacje są dokładne, również mogą ulec zmianie. W momencie publikacji Epic Games nie zajęło się żadną z tych kwestii. Nie spodziewamy się tego z listy powodów do prania, ale jeśli przeciwstawi się tym oczekiwaniom i odpowie w jakimkolwiek zakresie, historia zostanie odpowiednio zaktualizowana.

Fortnite jest dostępny za pośrednictwem Nintendo Switch, urządzeń mobilnych, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Aby uzyskać większy zasięg na wszystkie rzeczy Fortnite — w tym wszystkie najnowsze wiadomości, plotki, przecieki i spekulacje — kliknij tutaj.

Source : https://comicbook.com/gaming/news/fortnite-chapter-3-epic-games-leak/