Fortnite, rozdział 3: ulecz się na ziemi dzięki dystrybutorom, to możliwe!


Wskazówka dotycząca wiadomości Fortnite, rozdział 3: ulecz się na ziemi dzięki dystrybutorom, to możliwe!

Fortnite Rozdział 3 został uruchomiony od nieco ponad dwóch tygodni i wprowadził całą masę nowych mechanik. Niektóre zostały szybko odkryte i wykorzystane przez graczy, ale do dziś odkrywamy je w naszych grach.

Utrzymanie przy życiu dzięki dystrybutorom

Ogólna zasada eliminowania w Fortnite jest znana i stosunkowo prosta. Grając drużyną, gdy twoje HP spadnie do zera, upadniesz na ziemię, jesteś spowolniony, a na ekranie pojawia się czerwony pasek życia.

Ten pasek zdrowia mogą opróżnić przeciwnicy, którzy zadają ci obrażenia, ale też spada w stałym tempie a jeśli twoi koledzy z drużyny nie ożywią cię, zanim spadnie do zera, śmierć jest gwarantowana. Problem w tym, że czasami nie jest to łatwe.

Fortnite, rozdział 3: ulecz się na ziemi dzięki dystrybutorom, to możliwe!

Rzeczywiście, pod ostrzałem wrogów czasami trudno jest znaleźć czas, aby się ożywić i ostatecznie umierasz. Jednak kilka dni temu gracze znaleźli nowa technika, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

W tym celu konieczne będzie postawienie na ziemi w mieście, aby nie być daleko od dystrybutorów. Rzeczywiście, odkryli, że kiedy idziesz w ich kierunku, nadal możesz z nim wchodzić w interakcje, co wiadomo od początku tego sezonu.

Z drugiej strony, czego nie wiedzieliśmy, jest to, że możesz kupić pielęgnację, o ile masz wlewki. Ten zabieg nie pozwoli Ci wstać, ale wypełni Twój czerwony pasek życia, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Podsumowanie naszego pełnego przewodnika po Fortnite Battle Royale – rozdział 3, sezon 1Źródło : https://hellosolar.info/fortnite-chapter-3-heal-yourself-while-on-the-ground-thanks-to-the-distributors-it-is-possible/