Fortnite Rozdział 3 Sezon 5 może mieć 2 dni przestoju serwera


Sezon 4 Fortnite Rozdział 3 dopiero się rozpoczął, ale szczegóły dotyczące początku sezonu 5 już się ujawniły. Możliwa data premiery piątego sezonu rozdziału 3, a także czas przestoju serwera zostały ujawnione przez Toma Hendersona z Insider Gaming.


Zgodnie z nowym raportem od znawcy branży, sezon 5 Fortnite Rozdział 3 ma rozpocząć się w poniedziałek, 5 grudnia 2022 r. o godzinie 15:00 UTC. Jednak Henderson donosi również, że rozdział 3 sezonu 4 dobiegnie końca 3 grudnia, co oznacza, że ​​serwery gry mogą być offline przez całe 2 dni.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

To nie byłby pierwszy raz, kiedy fani widzieli dłuższy okres przestoju serwera na początku nowego rozdziału lub sezonu. Kiedy rozdział 1 dobiegł końca w 2019 roku, gracze Fortnite patrzyli w pustkę przez około 37 godzin, zanim serwery gry wróciły do ​​​​sieci.

POWIĄZANE: Fortnite: Najlepsze postacie z rozdziału 3 sezonu 4 Battle Pass

Raport Hendersona stwierdza, że ​​następny sezon Fortnite nie będzie częścią nowego rozdziału, a zamiast tego będzie kontynuacją Rozdziału 3. Następny sezon prawdopodobnie zabierze graczy do 2023 roku, ale zanim ten rok dobiegnie końca, nastąpi podobno będzie w sumie osiem nowych kolaboracji dla graczy. Nie podano jednak dokładnych szczegółów współpracy.

Do rozpoczęcia sezonu 5 pozostało jeszcze wiele miesięcy, a wiele aktualizacji treści wciąż trwa w trakcie bieżącego sezonu Fortnite. Eksplorator danych i wyciek ShiinaBR Niedawno ujawniono, że może być w toku kolejna współpraca z Gwiezdnymi Wojnami, ponieważ pliki w grze sugerują, że skórka Luke’a Skywalkera jest w drodze. Według przecieku, w ostatniej aktualizacji Epic Games dodało do plików gry dwie nowe wersje miecza świetlnego Skywalkera, z których jedna zawiera branding „A New Hope”, podczas gdy druga zawiera branding z „Return of The Jedi”.

Oczywiście na razie zalecamy, aby powyższe szczegóły traktować z przymrużeniem oka. Plany często zmieniają się za kulisami, zanim dojdą do skutku.

DALEJ: Cyberpunk 2077 liczba graczy przekracza ponad milion dziennie

Źródło : https://www.dualshockers.com/fortnite-chapter-3-season-5-server-downtime/