Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 zatytułowany Paradise, rzekomo zawiera chromowaną maź, która „zużywa wszystko”


W społeczności Fortnite pojawiło się wiele spekulacji na temat dziwnej mazi, którą gracze niedawno zauważyli na wyspie. Cóż, po serii ujawniających przecieków, wydaje się, że ta mazia odegra kluczową — i prawdopodobnie nikczemną — rolę w nadchodzącym rozdziale 3 sezonu 4. Chociaż twórca gry jeszcze nie wspomniał o tej substancji, teraz potwierdził nazwę sezonu i Data wydania.

W piątek po południu użytkownik Telegrama FortniteNews opublikował, jak twierdzi, trzy zwiastuny z rozdziału 3 sezonu 4, które podobno znajdują się w aktualnie zaplanowanych tweetach z oficjalnego konta Fortnite. Każdy film pokazuje prawdziwe osoby reklamujące produkty, dopóki płyn nagle nie zmieni ich w chrom. Następnie użytkownik podzielił się trzema innymi rzekomo nieopublikowanymi tweetami: jednym z logo „Fortnite Paradise”, innym „Chrome pochłonie wszystko, Chrome będzie cały #FortniteParadise”, a ostatni po prostu stwierdzający „Skonsumuj wszystko”.

przez konto na Twitterze iFireMonkey

W odpowiedzi deweloper Epic Games szybko opublikował stronę internetową na swojej stronie, która wyświetla wyciekające logo i datę premiery 18 września pod spodem. Pomimo pocieszającej nazwy, Paradise nie wygląda tak kapryśnie, jak Vibin’ w obecnym sezonie. Po pierwsze, osoby odwiedzające nową stronę zostaną powitane wyłącznie upiorną muzyką tematyczną. A ponieważ sezon będzie prawdopodobnie trwał przez cały październik, ta przerażająca maź Chrome może być tylko katalizatorem, którego potrzebuje, aby rozpocząć Potwierdzony Halloweenowe wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar.

Związane z: Dataminerzy z Fortnite twierdzą, że kosmetyki Spider-Man: Into the Spider-Verse ukażą się w przyszłym sezonie

Gracze mogą mieć kilka dni przed rozpoczęciem nowego sezonu, ale to nie powstrzymuje Battle Royale przed organizowaniem wydarzeń w ostatniej sekundzie. Ci, którzy wpadną na wyspę, odkryją teraz, że pierwotny ognisty łuk i strzelba Smoczy oddech zostały nieskupione na trwający tydzień Fire with Fire Wild. Tydzień zawiera nawet zestaw wyzwań wypełnionych PD, które dotyczą powracających przedmiotów.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631befab35c241cab6c65156a91a9761&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Ffortnite-chapter-3-season-4-titled-paradise-allegedly-features-a-chrome-goo-that-consumes-everything&c=5991694090408666155&mkt=fr-fr