Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Wszystko, co o nim wiemy


Źródło: Epic Games

Epic Games ujawniło konkretną datę premiery, a także plan konserwacji nowej aktualizacji zawartości, która będzie towarzyszyć 4 sezonowi Fortnite Rozdział 3, który ma zostać udostępniony graczom.

W tym tygodniu Epic zaczął drażnić się z kolejnym sezonem i potwierdził, że tytułem sezonu 4 będzie „Raj”. Potwierdzenie przyszło na początku tygodnia. Właściwy temat nadchodzącego sezonu jest jeszcze niejasny.

Zanim gracze będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich nowych rzeczy na następny sezon Fortnite, nastąpi znaczna przerwa w działaniu serwerów gry. To jest standardowa procedura.

Niedziela, 18 września 2022 to dzień, w którym Fortnite Rozdział 3 Sezon 4: Raj zostanie udostępniony publicznie. Niedawny artykuł na stronie Epic Games wskazywał, że konserwacja serwera rozpocznie się mniej więcej o 2 nad ranem czasu wschodniego (ET) lub o 7 rano brytyjskiego czasu letniego (BST).

Obecnie nie jest pewne, jak długo potrwa awaria serwera w rozdziale 3 sezonu 4, chociaż przewiduje się, że serwery zostaną uruchomione w ciągu pięciu do sześciu godzin. Gracze Fortnite zostaną poproszeni o pobranie i zainstalowanie zupełnie nowej łatki podczas zaplanowanej konserwacji, która zostanie przeprowadzona na serwerach gry. Jeśli chcesz zacząć grać w nową zawartość, gdy tylko stanie się ona dostępna, przed zakończeniem prac konserwacyjnych na serwerze musisz sprawdzić, czy do twojej gry została zastosowana najnowsza aktualizacja.

Niestety, podczas gdy ten artykuł jest pisany, Epic Games nie ujawniło jeszcze nowego wydarzenia na żywo w grze, które zakończy bieżący sezon. Kiedy na początku tego roku zakończył się drugi sezon rozdziału 3, gracze zostali katapultowani do sezonu „Vibin” z kolejną epicką walką w wydarzeniu na żywo „Collision”.

Źródło : https://technostalls.com/fortnite-chapter-3-season-4-everything-we-know-about-it/