Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Ujawniono raj – nowe zwiastuny w stylu Chrome


Epic Games potwierdziło nazwę czwartego sezonu Fortnite w rozdziale 3 wraz z tematem nowego sezonu za pośrednictwem zwiastunów TikTok.

Zbliżamy się do końca obecnego sezonu Fortnite, a gracze czekali, aż Epic Games opublikuje jakiekolwiek informacje dotyczące nowego sezonu, rozdziału trzeciego sezonu czwartego.

Nie będzie wydarzenia na żywo, które zakończy sezon 3, ale wiemy, kiedy sezon się skończy. Sezon 3 rozdziału 3 zakończy się w sobotę 17 września, a nowy sezon ma zostać wydany w następną niedzielę.

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy nasze pierwsze przecieki na nowy sezon z popularnymi przeciekami Fortnite, w tym Hypexem i ShiinaBR, które stwierdziły, że Gwen Stacy i Goth Meowscles będą w przepustce bojowej sezonu 4. Jeśli przegapiłeś te przecieki, możesz znaleźć więcej informacji tutaj.

Epic Games zwykle zaczyna publikować zwiastuny i filmy na początku tygodnia, w którym zaplanowano rozpoczęcie nowego sezonu. Tym razem jednak dostaniemy teasery wcześniej.

W mediach społecznościowych opublikowano kilka fragmentów z rozdziału 3, sezonu 4 i filmów w Fortnite. Oto wszystkie zapowiedzi sezonu 4 w Fortnite do tej pory wraz z potwierdzoną nazwą nowego sezonu.

Potwierdzona nazwa raju w Fortnite w sezonie 4

W przeszłości nazwy sezonów zostały potwierdzone, gdy zwiastun fabularny został wydany podczas zaplanowanej konserwacji. Jednak firma Epic postanowiła to potwierdzić na tydzień przed rozpoczęciem czwartego sezonu.

Zwiastuny wideo, które zostały opublikowane na wszystkich oficjalnych kanałach mediów społecznościowych Fortnite, kończą się logo nazwy sezonu 4, które również potwierdza nazwę nowego sezonu, Paradise. Oto spojrzenie na logo:

Zwiastun 4 sezonu Fortnite Chrome Rozdział 3

Wygląda na to, że w Fortnite: Paradise będziemy mieć chromowany sezon. Jest to oparte na podpisach zwiastuna, które mieliśmy do tej pory, z których wszystkie zamieściliśmy poniżej:

  • Pożera wszystko
  • Chrome pochłonie wszystko, Chrome będzie wszystkim.
  • Zjedz wszystko.

Do tej pory wydaliśmy trzy różne zwiastuny wraz z filmem Fortnite Paradise, który został dodany do witryny Epic Games. Oto spojrzenie na każdy zwiastun wideo:

Kilka tygodni temu opublikowano zwiastun, ale wielu uważało, że jest fałszywy. Na podstawie zwiastunów i podpisów wspominających o Chrome wygląda na to, że obraz zwiastuna był uzasadniony. Oto obraz zwiastuna Chrome, który wyciekł:

Wyciek sezonu Fortnite Chrome

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się garść zwiastunów i przecieków, a my omówimy je wszystkie tutaj w Fortnite Insider. Pamiętaj, aby zajrzeć ponownie, aby uzyskać najnowszą lunetę w Fortnite Season 4: Paradise.

Źródło : https://fortniteinsider.com/fortnite-chapter-3-season-4-paradise-revealed-chrome-themed-new-teasers/