Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Tydzień 8 sezonowe zadania i wyzwania


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 wydaje się mijać w mgnieniu oka, ponieważ ostatni sezon wkracza w tydzień 8 – a przed nami jeszcze tylko dwa. Oznacza to, że gracze mogą teraz skorzystać z nowych wyzwań z bieżącego tygodnia, aby zdobyć grupę PD. Ich wymagania są nawet dość proste, ponieważ większość z nich polega jedynie na znajdowaniu i używaniu zwykłych przedmiotów na wyspie. Oto każde nowe wyzwanie w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Tydzień 8.

Wszystkie wyzwania Tygodnia 8 w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Chociaż w sezonie pojawiły się przede wszystkim wyzwania związane z zadawaniem obrażeń, tydzień 8 w końcu zapewnia graczom bardzo potrzebną przerwę od strzelanin. Dzieje się tak, ponieważ większość jego sezonowych zadań obejmuje bardziej pokojowe czynności, takie jak przeszukiwanie skrzyń z produkcją lub maszyn do lodu i po prostu pingowanie różnych rodzajów przedmiotów. Bez względu na cel, każde z siedmiu wyzwań zapewnia po ukończeniu 20 000 PD, co oznacza, że ​​do zdobycia jest 140 000 PD. Wyzwania z 8. tygodnia i ich wymagania są wymienione poniżej.

  • Zbieraj broń od wyeliminowanych graczy (0/2)
  • Traf przeciwnika słojem na świetliki (0/1)
  • Wyszukaj pudełka do produkcji, maszyny do lodu lub chłodziarki (0/5)
  • Rozpocznij korzystanie z Launch Padów w różnych meczach (0/3)
  • Oznacz broń, pojazd i rybę w jednym meczu (0/3)
  • Rzucaj łapacze krów lub opony terenowe (0/3)
  • Zadaj obrażenia przeciwnikom za pomocą strzelb z odległości 15 metrów lub mniej (0/100)

Związane z: Jak zdobyć Pickle Rick Back Bling w Fortnite?

Oprócz cotygodniowych wyzwań, Battle Royale zawiera również całkowicie oddzielną linię zadań dla Chrome Punk. Mimo że nie nagradza XP, jego zestaw wyzwań wymaga od graczy zwiększania poziomu konta, aby zdobyć własną skórkę postaci, ekran ładowania i plecak Chromeseed. Z pewnością będzie wymagało wielu zwycięstw, aby szybko awansować na poziom nagród, chociaż nowy przedmiot Dial-A-Drop oferuje broń najwyższego poziomu i zapasy lecznicze, aby ułatwić ten grind.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/fortnite-chapter-3-season-4-week-8-seasonal-quests-and-challenges