Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 Battle Pass: Wszystkie nagrody i kosmetyki


Fortnite Rozdział 3, Sezon 4 jest już dostępny, co oznacza, że ​​tak samo jest z jego nowym karnetem bojowym, zawierającym ponad 100 nagród dla graczy, którzy go kupią (lub uzyskają dostęp poprzez subskrypcję Fortnite Crew). W tym sezonie przepustka bojowa po raz kolejny zapewnia osiem skórek do odblokowania, które zajmują centralne miejsce. Tutaj zamieściliśmy niezależne obrazy wszystkich nagród Battle Pass dostępnych dla graczy w tym sezonie. Wśród nich jest The Paradigm, który otrzymuje zaktualizowaną skórkę, która lepiej pasuje do nowoczesnego wyglądu Siódemki.

Była kiedyś na krótko sprzedana w ItemShopie lata temu, ale nigdy nie została sprzedana, co czyni jej oryginalną skórkę jedną z najrzadszych w grze. Teraz zostanie natychmiast odblokowana jako nagroda poziomu 1 dla wszystkich graczy z przepustką bitewną. Ta nowa wersja Paradygmatu jest również wyrażona i wzorowana na aktorze Brie Larson, który dołącza do wielkich nazwisk, takich jak Joel McHale, Rahul Kohli i Dwayne „The Rock” Johnson w imponującej obsadzie głosowej Fortnite.

Gdzie indziej na przełęczy znajdziesz nową wersję Miausclesa w stylu Hot Topic – a może to jego potomstwo, jak Kit? Podejrzewamy, że ten dwunożny kot, noszący ponurą nazwę Meow Skulls, nie ma czasu na wzmocnienie, ponieważ są zbyt zajęci pisaniem mrocznej poezji o nieodłącznej bezsensowności życia.

Dla fanów historii największym nowym dodatkiem jest prawdopodobnie The Herald, niegdyś znany fanom jako The Bloomwatcher, który debiutuje w tym sezonie jako główny czarny charakter tej historii. Nie będzie dostępna od razu, nawet wśród tych, którzy kupią lub zmielą wszystkie ponad 100 poziomów pierwszego dnia, ponieważ jest skórką w środku sezonu. Dawno, dawno temu takie skórki były utrzymywane jako tajemnica, ale od jakiegoś czasu tak nie było, więc teraz wszyscy gracze będą wiedzieć, kto nadchodzi w rurociągu i kiedy mogą je zdobyć.

Jeśli ciekawi Cię, kto jest kim na powyższym obrazku, oto lista, za pomocą której możesz dołączać imiona do twarzy, od lewej do prawej:

  • Paradygmat
  • Bajty
  • Miau Czaszki
  • Pająk-Gwen
  • Lennox Róża
  • Griz
  • Twyn
  • Herold

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych emotek, ekranów wczytywania, lotni, czy po prostu chcesz zobaczyć wszystko w sumie, oto pełna galeria wszystkich nagród przepustki bojowej z rozdziału 3, sezonu 4 Fortnite.Źródło : https://www.gamespot.com/gallery/fortnite-chapter-3-season-4-battle-pass-all-rewards-and-cosmetics/2900-4334/