Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 – data zakończenia Vibin’ potwierdzona: co należy ukończyć


Epic Games potwierdziło, że Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 zakończy się 18 września 2022 r. Oto, co musisz zrobić przed końcem sezonu.

Wraz z oficjalnym zakończeniem lata, Rozdział 3 Sezon 3 Vibin’ zaczyna dobiegać końca. Chociaż nie jest jasne, czy nastąpi główny okres LTM na koniec sezonu, aby zaznaczyć finał, gracze wciąż mają wiele celów do wykonania przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Oczekuje się, że przestój na koniec sezonu rozpocznie się około godziny 2 w nocy ET, pozostawiając graczom jeszcze tylko kilka dni, aby w pełni wykorzystać przepustkę bojową. Przedstawiliśmy mały przegląd wszystkiego, co gracze będą chcieli ukończyć, zanim wszystko się zresetuje w weekend.

Zanim wszystko się skończy 18 września, gracze będą chcieli upewnić się, że wykonają następujące czynności:

Odblokuj nagrody Battle Pass

Przepustka bojowa zostanie zresetowana wraz z początkiem nowego sezonu, co oznacza, że ​​nieodebrane nagrody będą nieosiągalne — przynajmniej do czasu ich powrotu do sklepu z przedmiotami w przyszłości, co nie jest gwarantowane. Wszelkie niewykorzystane Gwiazdy Bitwy zostaną automatycznie wymienione na najwcześniejszą dostępną nagrodę, ale jeśli szukasz czegoś konkretnego, zrób to szybko.

Gracze będą również chcieli odblokować wszelkie pozostałe dodatkowe nagrody przepustki bojowej, takie jak alternatywne błyszczące skórki do strojów przepustki bojowej.

Zbieraj style Snap

Główną częścią przepustki bojowej tego sezonu były kolekcjonerskie, konfigurowalne style Snap. Gracze mogą zbierać głowy, nogi, ramiona i torsy, wykonując wybrane zadania i zbierając żetony Snap Token. Te zadania i tokeny znikną pod koniec sezonu.

Misje Indiany Jonesa

W tym sezonie pojawił się Indiana Jones i jego ekskluzywne zadania, dając graczom szansę odblokowania jego stroju i akcesoriów. Udaj się do Shuffled Shrine, aby ukończyć te zadania, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Pakiet poziomów Phantasm

Ci, którzy kupili pakiet poziomów Phantasm, mają tylko kilka dni więcej na zebranie wszystkich żetonów poziomu Uo na całej wyspie, zdobywanie poziomów Battle Pass i ekskluzywnych kosmetyków.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/fortnite-chapter-3-season-3-vibin-end-date-confirmed-what-to-complete-01gcxtswqfad