Fortnite Rozdział 3 Sezon 2: Jak pomóc Siódemce w odzyskaniu Daily Bugle?


Witamy w naszym przewodniku „Fortnite Rozdział 3 Sezon 2: Jak pomóc siódemce w odzyskaniu dziennego trąbki?”. Czy w Fortnite jesteś ciekawy, co dzieje się w The Daily Bugle lub dlaczego na mapie jest czerwony X? Czas pomóc Siódemce w odzyskaniu UM, więc mamy wszystkie potrzebne informacje.

Dlaczego w The Daily Bugle jest czerwony X?

W Fortnite The Daily Bugle jest teraz czerwony, z X nad nim, co wskazuje, że obecnie trwa walka pomiędzy Zakonem Obrazów a Siódemką, którzy walczyli podczas Rozdziału 3. Jeśli przejdziesz do czerwonego X na mapie , będziesz w stanie wykonać wyzwanie fabularne, w którym będziesz musiał wspierać Siódemkę w ich walce z Wyobrażonym Zakonem.

Jak pomóc Siódemce w odzyskaniu Daily Bugle?

Aby rozpocząć, po prostu przyjdź do The Daily Bugle, a następnie przejdź do miejsca walki oznaczonego czerwonym X na mapie. Zwykle znajduje się poza The Daily Bugle. Zobaczysz, jak Siódemka walczy z Wyobrażonym Zakonem, więc musisz pomóc im zabić wszystkich ich strażników. Jest ich wiele, więc dobrze się uzbrój. Po ich pokonaniu w górnej części ekranu pojawi się komunikat. Niebieska brama w pobliżu również wyrzuci broń wysokiego poziomu i przedmioty zdrowotne. Teraz nadszedł czas, aby przejść do następnej fali, która jest oznaczona czerwonym X na mapie. Następnie powtórz dla trzeciej fali. Epic Games ujawniło, że szef, Huntmaster Sabre, leży nad Daily Bugle, więc uważaj na niego.

Mamy nadzieję, że podobał Ci się nasz przewodnik „Fortnite Rozdział 3 Sezon 2: Jak pomóc siódemce w odzyskaniu dziennego trąbki?”. Proszę zostaw komentarz poniżej!

Źródło : https://thewestnews.com/fortnite-chapter-3-season-2-how-to-assist-the-seven-to-retake-the-daily-bugle/74744