Fortnite Rozdział 3 Sezon 1


Zostało tylko kilka dni do początku Fortnite Rozdział 3, sezon 1, wszyscy nie możemy się doczekać, co przyniesie nam nowy rozdział na wyspie Battle Royale.

Tak więc, aby przygotować Cię na nową erę Fortnite, przygotowaliśmy kompletną listę przepowiedni, plotek, przecieków, skórek i nie tylko z Rozdziału 3. Wszystko, o czym musisz wiedzieć Fortnite Rozdział 3 Sezon 1, wszystko w jednym miejscu.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Lista poziomów sezonu Fortnite Rozdział 2 – które były najlepsze?

Fortnite | Rozdział 2 Zwiastun wydarzenia finałowego

BridTV

6851

Fortnite | Rozdział 2 Zwiastun wydarzenia finałowego

907260

907260

środek

26546

Fortnite Rozdział 2 Wydarzenie na żywo „Koniec”

Zanim zagłębimy się w rozdział 3, w rozdziale 2 pozostała nam jeszcze jedna rzecz do zrobienia, a jest nią pokonanie Królowej Sześcianów w wydarzeniu na żywo „The End” w rozdziale 2.

Dla tych, którzy nie wiedzą, wydarzenie na żywo finału 2. rozdziału, znane również jako wydarzenie „The End”, odbędzie się w dniu Sobota, 4 grudnia o 16:00 ET. Wydarzenie na żywo będzie można zagrać tylko raz, więc upewnij się, że jesteś w grze co najmniej 30 minut wcześniej, aby wziąć w nim udział.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 – data premiery

Niestety, po zakończeniu wydarzenia na żywo nie zostaniemy przerzuceni bezpośrednio do pierwszego rozdziału rozdziału 3. Podobnie jak pod koniec Rozdziału 1, nastąpi dłuższy czas przestoju serwera.

Według TweaBR, niezawodny wyciek i eksplorator danych w Fortnite społeczności, oczekuje się, że przestój potrwa 3 dni. Gdy serwery znów będą online Rozdział 3 Sezon 1 z Fortnite rozpocznie się, spodziewana data to wtorek, 7 grudnia.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Fan Fortnite wyśmiewa epicką koncepcję mapy z rozdziału 3

Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 Battle Pass i skórki

Szczegóły dotyczące pierwszego sezonu rozdziału 3 nie zostały jeszcze ogłoszone, ale fani z pewnością mogą spodziewać się nowej przepustki bojowej, która pojawi się na początku sezonu.

Wiadomo, że Epic Games zmienia format niektórych funkcji na początku nowych sezonów i rozdziałów. Niedawno widzieliśmy zmianę w sposobie działania Przepustki Bitewnej, zamiast zwiększania jej poziomu o jeden poziom na raz, gracze mogli wybierać przedmioty na stronie i odblokowywać je w kolejności, w jakiej chcieli.

Możemy zobaczyć, że będzie to kontynuowane w rozdziale 3, lub Epic Games może mieć inne pomysły, aby ponownie wymieszać nową przepustkę bojową. Niezależnie od tego, w jaki sposób awansujesz swoją przepustkę bojową, gracze mogą spodziewać się nowych skórek, emotikonów, malowań, tapet, v-dolców i nie tylko, które pojawią się w przepustce bojowej rozdziału 3 sezonu 1.

Mówiąc o skórkach, w Rozdziale 3 czeka nas mnóstwo nowych kolaboracji. Według różnych przecieków w społeczności, Fortnite będzie otrzymywać skórki za Spider-Man: No Way Home, Księga Boby Fetta, oraz Matrix: Zmartwychwstania.

Fortnite Przecieki, plotki i spekulacje w rozdziale 3 sezonu 1

Oprócz wielu nowych skórek, które pojawią się w Rozdziale 3, gracze mogą również spodziewać się nowych zmian i funkcji rozgrywki. HYPEX, inny wybitny Fortnite przeciek, niedawno ujawnił, że w rozdziale 3 pojawi się duża liczba zmian w interfejsie użytkownika.

Wyciek ujawnił również, że Mewy będą nowym latającym zwierzęciem, ale jaki będzie ich rzeczywisty cel, wciąż nie jest znany.

Jeśli w nadchodzących dniach pojawią się przecieki dotyczące pierwszego sezonu rozdziału 3, na pewno Was o tym powiadomimy!

Masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Source : https://www.dualshockers.com/fortnite-chapter-3-season-1-leaks-skins-battle-pass-and-predictions/