Fortnite Rozdział 3 Lokalizacje zabawkowych dwupłatowców w Condo Canyon, Greasy Grove i Sleepy Sound


Fortnite Świąteczna festyn powraca z prezentami dla graczy. Przyniósł wiele ciekawych zadań do wykonania i zdobycia nagród. Jedno z tych zadań polega na znalezieniu trzech zabawkowych dwupłatowców rozsianych po całej wyspie.

Chociaż biplany zwykle przyjeżdżają jako pojazdy podczas wakacji w Fortnite, Epic Games dało im w tym roku inny cel. Gracze muszą znaleźć zabawkowe dwupłatowce wokół Condo Canyon, Greasy Grove i Sleepy Sound, aby ukończyć wyzwanie, które zdobędzie 18 000 PD, aby awansować w grze i przejść do nagród sezonowych.

Oto lokalizacje Toy Biplane w Fortnite.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Epic Games

Lokalizacja pierwsza: Kanion Condo

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg
 • Najpierw udaj się na północno-zachodnią stację benzynową. Po dotarciu na miejsce skieruj się na tyły budynku, by znaleźć dwupłatowiec siedzący obok kosza na śmieci i beczek z slurpem.
 • Następnie udaj się prostą drogą na wschodnią stronę i przejdź w pobliże basenu tego czerwonego domu. Dwupłatowiec powinien być gotowy do przejęcia obok gry w worki przy basenie.
 • Następnie udaj się do najbardziej wysuniętego na północny wschód domu w tym interesującym miejscu. Kolejny dwupłat znajduje się przy krześle niedaleko salonu na parterze.
 • Po południowej stronie znajduje się więcej dwupłatowców. Gracze mogą znaleźć jeden dwupłatowiec w dolinie w pobliżu rzeki.
 • Ostatni w tym interesującym miejscu pojawia się w południowo-zachodniej części mapy w kawiarni Keyboard King. Gracze mogą zauważyć dwupłatowiec siedzący na podłodze tuż przy półce pełnej małpich zabawek.

Lokacja druga: Tłusty Gaj

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg
 • Zaczynając od strony południowej gracze powinni wejść na stację benzynową. Pierwszy dwupłatowiec w tej lokacji będzie znajdował się tuż pod stołem warsztatowym w okolicy.
 • Skieruj się w stronę kolejnego sklepu znajdującego się po lewej stronie. Po wejściu do sklepu gracze powinni zobaczyć na środku quadcrasher i choinkę. Skieruj się w jego stronę i sprawdź za tymi obiektami drugi dwupłatowiec.
 • Na koniec skieruj się w kierunku północno-zachodniego rogu lokacji, aby dostrzec park. Dwupłatowiec będzie pod zjeżdżalnią.

Lokalizacja trzecia: Senny dźwięk

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg
 • Jeden z dwupłatowców w Sleepy Sound znajduje się w południowo-wschodniej części obszaru. Dwupłatowiec powinien znajdować się pod parasolem.
 • Następnie gracze mogą przesunąć się w lewo i znaleźć basen w pobliżu motelu. Drugi dwupłatowiec dla tej lokalizacji powinien znajdować się poniżej zjeżdżalni w pobliżu basenu.
 • Na koniec wejdź do sklepu o nazwie „Noms” po południowo-zachodniej stronie. Dwupłatowiec powinien stać na podłodze, w pobliżu półek z zabawkami.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/fortnite-chapter-3-toy-biplane-locations-on-condo-canyon-greasy-grove-and-sleepy-sound