Fortnite Rozdział 3 kończy się z hukiem na początku grudnia


Być tam… czy zalogować się później, by obejrzeć rozdział 4?

Fortnite Rozdział 3 zakończy się hukiem — a przynajmniej jakimś pęknięciem — 4 grudnia tutaj, w Australii.

Jak Fortnite ma w zwyczaju, wielkie wydarzenie oznacza koniec obecnej instancji i zapowiada drogę do (prawdopodobnie) świetlanej, świetlanej przyszłości. Jednorazowe wydarzenie w grze rozpocznie ten koniec od godziny 8:00 AEDT tego dnia.

Firma Epic Games poinformowała, że ​​Australijczycy powinni zalogować się do listy odtwarzania Fracture około 7:30 AEDT, a rzeczywiste wydarzenie będzie trwało od 8:00 do 8:40 AEDT. Playlista obsługuje drużyny do czterech graczy.

Ponadto każdy, kto się zaloguje Fortnite od 3 grudnia, godz. 1:00 AEDT do 4 grudnia, godz. 18:45 AEDT otrzymają emotkę Toasty Roast za swoje kłopoty.

Fortnite jest obecnie dostępna na Windows PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PS4, PS5 i Switch. Jest również dostępny na iOS, Androida i PC za pośrednictwem przesyłania strumieniowego w chmurze.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że ​​możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli klikniesz i dokonasz zakupu. Stevivor jest niezależnym rynkiem zbytu, a na nasze dziennikarstwo w żaden sposób nie wpływa żaden reklamodawca ani inicjatywa komercyjna.Źródło : https://stevivor.com/news/fortnite-chapter-3-ends-with-a-bang-in-early-december/