Fortnite Rozdział 3 IO BRUTE Stinger SMG


Fortnite Rozdział 3 wciąż jest w pierwszym sezonie, a już pojawiło się wiele przecieków zapowiadających nadchodzący sezon. Od tornad i błyskawic po nową broń, rozdział 3 Fortnite wydaje się być interesującą podróżą. Siódemka i Wyobrażony Zakon są ze sobą w konflikcie, a historia może przybrać interesujący obrót z powodu tego konfliktu.

Wkrótce na wyspie pojawi się nowy brutalny boss IO, który pojawi się z mitycznym pistoletem maszynowym Stinger. #Fortnite #Aktualności https://t.co/tNCN50ZjDp

W tych nowych przeciekach ujawniono nowego bossa, a ta nowa postać przyniesie na wyspę zupełnie nową broń. Data premiery tej nowej broni nie została jeszcze potwierdzona. Może to być jednak związane z powrotem z Wyobrażonego Zakonu pod przewodnictwem dr Slone do przejęcia kontroli nad wyspą. W oparciu o przecieki, IO Brute Stinger SMG trafia do Fortnite.


Nowy mityczny pistolet maszynowy Stinger może zostać zepsuty w rozdziale 3 Fortnite

Nowe przecieki sugerują, że Imagined Order powraca, a gracze zobaczą mundury dla IO. Do gry zostanie dodany nowy boss IO-Brute, który wprowadzi do Fortnite mityczny pistolet maszynowy Stinger.

Imagined Order powraca na wyspę!_ Do plików dodano nowego IO Guard NPC_ Niedługo pojawi się boss „IO-Brute” z mitycznym Stingerem SMG_ Wiele wyzwań wspomina o wyposażeniu i siłach IO #Fortnite https://t.co/RqhcZplZGz

Imagined Order nie kończy się na wyspie Fortnite, a sama dr Slone może dokonać epickiego powrotu. Jednak statystyki obrażeń mitycznego pistoletu maszynowego Stinger są dość niepokojące.

Dzięki dużej szybkostrzelności i szybkości przeładowania ten odnowiony pistolet maszynowy Stinger może siać spustoszenie na wyspie po jego wypuszczeniu. Co więcej, gracze będą mogli uzyskać tylko mityczną wersję bezpośrednio od nadchodzącego bossa IO. Sypher PK odniósł się również do tego wycieku Stinger SMG w swoim najnowszym filmie na YouTube i nazwał nadchodzącą broń „najbardziej brutalny pistolet maszynowy, jaki pojawił się w grze.

Gracze mogą spodziewać się, że cała nowa zawartość dotycząca Wyobrażonego Zakonu zostanie dodana w następnej dużej aktualizacji. Oczekuje się również, że odbędzie się wydarzenie na koniec sezonu, które posunie fabułę do przodu w tym nowym rozdziale.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2BFD7DDEBBBC40AB94D5FF245856BBED&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-fortnite-chapter-3-io-brute-stinger-smg&c=17368595165795744335&mkt=fr-fr