Fortnite Rozdział 3: Gdzie niszczyć i zbierać części teleskopu


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1: Gdzie jest tropiciel cieni

Shadow Tracker Exotic Suppressed Pistol nie jest dostępny do kupienia od NPC w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1. Z drugiej strony Shadow Tracker to bardzo rzadki drop z nieprawidłowo działającego automatu. W rezultacie jedyną metodą zdobycia Shadow Trackera jest zlokalizowanie wadliwie działającego automatu sprzedającego i użycie go do „rzucenia kostką” na losowy przedmiot w zamian za 100 sztabek. Jeśli dopisze ci szczęście, może dać ci Shadow Trackera.

W każdym meczu Fortnite w rozdziale 3 sezonu 1 istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że jakikolwiek automat sprzedający – czyli dowolna broń-O-Matic lub automat naprawczy – może działać nieprawidłowo, a więc sprzedawać losowe rzeczy. Do ich identyfikacji można wykorzystać pomarańczowy odcień niesprawnych automatów sprzedających, a także wykrzyknik (!) pokazany jako oznaczenie z przodu automatu.

Automaty sprzedające są rozmieszczone równomiernie w całym krajobrazie, przy czym większość z nich znajduje się na stacjach benzynowych, w miastach i innych zidentyfikowanych obszarach. W północnej, wschodniej i południowo-wschodniej części mapy znajduje się nieco większa liczba automatów, ale ten wadliwie działający automat, którego szukasz, może być wszędzie.

Jeśli szukasz Tropiciela Cieni, jak najszybciej wysiądź z busa bojowego i udaj się prosto do najbliższego automatu. Jeśli nie jest zepsuty, przejdź do następnego, aż odkryjesz, że jest.

Źródło : https://thewestnews.com/fortnite-chapter-3-where-to-destroy-and-collect-telescope-parts/62695