Fortnite: Rozdział 3: Gdzie jest SCAR?


SCAR to epicka i legendarna wersja karabinu szturmowego w Fortnite, kultowa broń, która jest dostępna w grze niemal od samego początku. Z wyjątkiem początku rozdziału 3.

SCAR jest obecnie przechowywany w rozdziale 3, wraz z prawie każdą bronią, która była kiedyś w grze. Naprawdę, jedyną bronią z rozdziału 2, która pozostaje w rozdziale 3, jest harpun, a nawet to nie pojawia się tak często.

Prawie wszystkie bronie są nowe, więc pulę łupów można w zasadzie odświeżyć i naprawdę pozwolić, aby nowa broń stała samodzielnie. Coś takiego jak Ranger Assault Rifle nie byłoby tak interesujące dla graczy, gdyby SCAR nadal był w grze.

SCAR jest jednak nadal dostępny w trybie kreatywnym, więc możesz tworzyć własne gry z bronią, jeśli jej brakuje.

I nie zapominaj, że tylko dlatego, że broni nie ma teraz w grze, nie oznacza to, że nigdy nie powróci. W rzeczywistości istnieje duża szansa, że ​​może nawet powrócić pod koniec sezonu, ponieważ Epic chce urozmaicić sytuację przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Fortnite jest dostępne za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i Android.

WIĘCEJ FORTNITE: Fortnite: Rozdział 3: Jak grać na podzielonym ekranie

Niektóre relacje, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, które zapewniają nam niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Relacjonujemy wiadomości o grach, recenzje filmów, zapasy i wiele więcej.Source : https://culturedvultures.com/fortnite-chapter-3-scar/