Fortnite Rozdział 2 zakończy się w przyszłym miesiącu niespodziewanym finałem 8. sezonu


W dość zaskakującym posunięciu drugi rozdział sezonów Fortnite zakończy się pod koniec bieżącego sezonu, sezonu 8, zamiast sezonu X, jak zrobił to rozdział 1.

Potwierdzenie finału Fortnite Rozdział 2 zostało znalezione przez wielu wiarygodnych przecieków Fortnite, takich jak Fortnite Intel i YLSdev, którym udało się zdobyć ekran wczytywania finału Rozdziału 2, oraz W cieniu który odkrył playlistę wydarzeń na koniec sezonu.

Ostatni ekran ładowania Fortnite 2. rozdziału.

Co ciekawe, playlista finału sezonu 8 nazywa się The End, co jest tym samym tytułem, jaki nadano wydarzeniu finałowemu Fortnite Rozdział 1, w którym cała wyspa Battle Royale została wciągnięta do czarnej dziury. Ta czarna dziura była jedyną rzeczą widoczną podczas ładowania Fortnite przez kilka dni po wydarzeniu i chociaż było kilka pisanek i mini-gra, w którą można było grać, prawie cała główna zawartość Fortnite była niedostępna.

Kiedy rozpoczął się pierwszy sezon Fortnite Rozdział 2, gracze zostali powitani przez zupełnie nową mapę wyspy do zbadania, nieco odświeżoną grafikę i nową mechanikę pływania.

Kiedy więc kończy się rozdział 2 Fortnite? Cóż, Fortnite Rozdział 2 Sezon 8 ma potrwać do 5 grudnia. Wszyscy wiemy o tym od jakiegoś czasu, ponieważ ta data jest wyświetlana na ekranie Karnetu Bojowego sezonu 8 w grze. To, czego nie wiadomo, to przebieg wydarzeń po zakończeniu tego wydarzenia końcowego.

Na szczęście słynny wyciek Fortnite, Hypeks, zostały podane szczegóły przez ich źródła i potwierdziły, że po zakończeniu wydarzenia Koniec sezonu 8, 5 grudnia, czarna dziura zastąpi większość zawartości gry w podobny sposób, jak to miało miejsce pod koniec rozdziału 1.

Ta nowa czarna dziura pozostanie przez cały 5. i 6. sezon w Fortnite Rozdział 3 Sezon 1, który rozpocznie się 7 grudnia. W rozdziale 3 pojawi się także nowa mapa.

Jeśli chodzi o fabułę, obecnie wiadomo tylko, że korupcja Cube Queen będzie nadal rozprzestrzeniać się na wyspie w okresie poprzedzającym koniec rozdziału 2 sezonu 8. Prawdopodobnie dojdzie do jakiejś ogromnej bitwy między mieszkańcy wyspy, tajna organizacja IO i kostki, ale jak dotąd nie ujawniono żadnych szczegółów.

A co z Fortnite Rozdział 3 Sezon 1? Oprócz nowej mapy, wszystko, co wiadomo o następnej erze Fortnite, to to, że wprowadzi ona nową mechanikę przesuwania się lub unikania, która pozwoli graczom szybko usunąć się z drogi i uniknąć ostrzału ze strony przeciwników.

Niektóre treści Gwiezdne wojny: Księga Boby Fetta zostały oficjalnie potwierdzone na następny sezon, podczas gdy wielu przecieków jest przekonanych, że będzie jakiś rodzaj współpracy ze Spider-Manem. To miałoby sens, ponieważ Spider-Man: No Way Home wyjdzie w grudniu. Czas byłby idealny.

Osobiście uważam, że bezpieczną opcją jest oczekiwanie czegoś w rodzaju treści Matrix Resurrections w rozdziale 3 sezonu 1, ponieważ ten film również ukaże się w przyszłym miesiącu. To jednak czysta spekulacja z mojej strony.

Fortnite naprawdę nasiliło ostatnio współpracę z treściami X-Men, Naruto i League of Legends, które zostały dodane do gry tylko w tym miesiącu. Rozdział 3 prawdopodobnie nie będzie inny.

Czy jesteś podekscytowany końcem rozdziału 3 Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej, a następnie Śledź nas na Twitterze i Facebook, aby uzyskać więcej informacji o grach.

Podziel się tym postem:

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=CC2F2CFFF2A444EDA0A5A1331DB664A9&url=https%3A%2F%2Fwww.onmsft.com%2Fnews%2Ffortnite-chapter-2-season-8-finale-end-black-hole&c=6159609045631197213&mkt=fr-fr